هیچ‌یک از بسته‌های اینترنت رایتل حذف نشده‌اند

رایتل با تکذیب حذف برخی از بسته‌های اینترنت اعلام کرد نه‌تنها هیچ‌یک از بسته‌ها حذف نشده بلکه بسته‌های جدید برای پوشش نیاز تمامی مشترکان به فهرست بستههای رایتل اضافه شده است.
به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور اعلام کرد از بستههای تشویقی پیشین هیچ‌کدام برای فصل پاییز حذف نشده است.
براساس این گزارش، رایتل همواره در تلاش است با اضافه کردن بسته‌های متنوع شرایطی فراهم آورد تا مشترکان قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و بسته انتخابی پاسخگوی نیازشان باشد.
براساس این خبر، خانوده دکا نیز همچنان در سبد محصولات رایتل وجود دارد و مشترکین اعتباری میتوانند با فعالسازی بسته مورد نظر خود از امکان مکالمه و پیامک درون شبکه نامحدود، ماهانه با پرداخت تنها پنج هزار تومان برخوردار شوند.
همچنین بسته‌های استثنایی خانواده بی‌نهایت برای مشترکان دایمی نیز برای اولین بار در کشور از سوی رایتل ارایه شده که مشترکان دایمی رایتل میتوانند با فعالسازی هر یک از این بستهها با توجه به نیاز خود در هزینه ارتباطات خود به‌صورت چشمگیر صرفه‌جویی کنند.
این خبر میافزاید: رایتل در جهت فراهم‌آوردن شرایط مناسب برای مشترکان خود که تمایل به صرفهجویی در هزینههای تماس صوتی با مشترکان اپراتورهای دیگر را دارند نیز بسته مکالمه صوتی برون و درون شبکه 500 دقیقه‌ای با قیمت 17 هزار تومان و با تخفیف 60 درصدی را برای اولین بار در کشور ارایه کرده است.
شایان ذکر است بسته‌های ترکیبی جدید نیز تا پایان مهرماه به بستههای فعلی اضافه خواهد شد تا نیازهای اقشار با هزینه‌کرد ارتباطی کمتر را نیز تامین کند.