همراه‌اول بسته‌های متنوع اینترنتی و مکالمه ارایه داد

همره اول در راستای بالا بردن قدرت انتخاب مشترکان، از ارایه ۱۹ بسته اینترنت متنوع و مقرون به‌صرفه جدید و همچنین بسته‌های متنوع برای مکالمه تا 70 درصد تخفیف خبر داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، این بسته‌ها، بسته‌های آلفاپلاس مدت‌دار ۳ماهه، ۶ماهه و یکساله با قیمت مناسب هستند که پرحجم‌ترین و متنوع‌ترین بسته‌های اینترنت بازار به شمار می‌آیند.

مشترکان می‌توانند بسته‌های بلندمدت را هم به صورت نقدی با کارت بانکی از طریق سامانه #۱*  و هم از طریق تمامی‌ درگاه‌های خرید مانند سامانه «همراه من» و #۱۰۰* خریداری کنند که هزینه خرید بسته‌های بلندمدت همانند سایر بسته‌های آلفاپلاس، برای مشترکان دایمی روی قبض آمده و برای مشترکان اعتباری از شارژ کسر خواهد شد.

مشترکان می‌توانند در تمام ۲۴ ساعت شبانه‌روز از ترافیک خود بدون محدودیت استفاده کنند. گفتنی است بسته‌های آلفاپلاس بلندمدت جدید، دارای رزروخودکار هستند.

در خبر دیگری همراه‌اول اعلام کرد در طرح «محدوده ۱۰۰۰»، در پنج آیتم متفاوت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.

بر اساس این گزارش همراه‌اول در طرح همراهی که از ابتدای مرداد ماه آغاز شده و تا پایان مهر ماه ادامه دارد، در پنج آیتم متفاوت از جمله مکالمه و اینترنت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.

همراه‌اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکان دایمی ‌و اعتباری متناسب با الگوی مصرف ایشان، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه با قیمت دقیقه‌ای ۱۵ تا ۱۶ تومان پیشنهاد می‌دهد. مشترکان همراه‌اول می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۱۰۰۰* بسته مکالمه همراهی خود را رویت کرده و پس از تأیید و فعال‌سازی، از تخفیف بیش از ۷۰ درصد در مکالمات خود بهره‌مند شوند.

از اولین شنبه مردادماه ۹۶ به مدت ۱۲ هفته، به‌صورت هفتگی تمامی مشترکان دایمی ‌و اعتباری که در طول هفته حتی یک روز دارای یک بسته اینترنتی آلفا پلاس باشند، هر هفته در قرعه‌کشی یک دستگاه موتور ۱۰۰۰به ارزش هزار میلیون ریال شرکت داده می‌شوند. شرکت در این قرعه‌کشی نیاز به ثبت‌نام یا فعال‌سازی ندارد و تمامی مشترکان واجد شرایط در آن شرکت داده می‌شوند.

بر اساس این گزارش همچنین، از اول مرداد تا پایان مهر ماه سال جاری، همه مشترکان دایمی ‌و اعتباری جدید همراه‌اول و همچنین همه سیم‌کارت‌های غیر فعالی که دراین بازه زمانی مجدداً فعال شوند، در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ عدد گوشی تلفن همراه نسل ۴.۵ شرکت داده می‌شوند. قرعه‌کشی یکبار و پس از پایان بازه زمانی ۳ ماهه (ابتدای مرداد ماه  تا انتهای مهر) و در نیمه اول آبان ماه انجام می‌گیرد.

از اول مرداد تا پایان مهر ماه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیامک داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار یک هفته به مشترکان دایمی ‌و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می‌شود. در این طرح مشترکان دایمی ‌جدید، مشترکان اعتباری جدید و مشترکانی که به شبکه همراه‌اول ترابرد می‌کنند، مشمول بسته خوشامد ۱۰۰۰ می‌شوند.

از اول مرداد تا پایان مهر ماه، مشترکان می‌توانند با تعویض سیم‌کارت خود به یوسیم، ۱۵ تا ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند. تمامی‌ مشترکان دایمی‌ و اعتباری همراه‌اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و 4.5G هستند و تاکنون اقدام به تعویض یوسیم نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه‌اول نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کرده و ضمن بهره‌مندی از اینترنت پرسرعت 4G و 4.5 G، مشترکان اعتباری ۱۵ گیگابایت اینترنت ۳۰ روزه و مشترکان دایمی‌۲۰ گیگابایت اینترنت ۳۰ روزه به عنوان هدیه دریافت ‌کنند.

مشترکان دایمی ‌و اعتباری همراه‌اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و یا 4.5 G هستند، چنانچه کدپستی محل سکونت خود را به صورت پیامکی به سرشماره ۸۹۶۲ ارسال کنند، همراه‌اول یوسیم هدیه را به صورت رایگان از طریق پست به آدرس محل کدپستی پیامک شده ارسال خواهد کرد.

همراه‌اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح همراهی همراه‌اول به پورتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.