نسل جدید پردازنده‌های اینتل در مادربوردهای ایسوس

شرکت ایسوس، به کاربران خود اطمینان داد که با به‌روزرسانی بایوس مادربوردهای سری 100 خود، می‌توانند از نسل بعدی پردازنده‌های سری KabyLake اینتل هم استفاده کنند.
ایسوس با استفاده از راهکار EZ Flash 3 امکان به‌روزرسانی امن و راحت را برای کاربران خود مهیا کرده است. به این منظور فقط کافی است وارد بایوس شوید. به بخش به‌روزرسانی بایوس توسط EZ Flash 3 مراجعه کرده و روی دکمه دریافت از اینترنت کلیک کنید. مادربورد به‌طور خودکار آخرین نسخه بایوس سازگار با مادربورد شما ‌را دریافت کرده و پس از اعتبارسنجی، به‌روزرسانی را انجام می‌دهد.
همچنین در‌صورتی‌که از مادربوردهای رده‌بالا استفاده می‌کنید، می‌توانید با دریافت بایوس از سایت ایسوس، آن را درون فلش ریخته و فقط برای سه ثانیه دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را فشار دهید تا به طور کاملا اتوماتیک بایوس از فلش شما خوانده شده و به‌روزرسانی انجام پذیرد.
با توجه به تاریخچه مشکلات پیش‌آمده در هنگام به‌روزرسانی بایوس، ایسوس پس از چند مرحله چک کردن فایل، به‌روزرسانی کامل را بدون خطا انجام می‌دهد. برای دریافت و اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها به سایت ایسوس مراجعه كنید.