مادربوردهای چیپ‌ست X399 معرفی شدند

ایسوس، کامل‌ترین سری مادربورد سازگار با چیپ‌ست X399 را معرفی کرد. آخرین نسل از دسک‌تاپ‌های رده‌بالا با پلتفرم جدید AMD X399، همراه با پردازنده‌های Ryzen Threadripper در کنار 16 هسته و 32 رشته، در دسترس هستند. در همین راستا ایسوس سه محصول نوآورانه را معرفی کرده است. مادربوردهای جدیدی از جمهوری گیمرها (ROG) و مادربوردهای Prime، نشان‌دهنده قدرت و پردازش خوب در کنار تمامی جنبه‌های فناوری یک مادربورد است.

ROG Zenith Extreme در مادربوردهای Threadripper، نهایت سفارشی‌سازی در خنک‌کننده‌های مایع و شبکه‌ای با پهنای باند 10 گیگابیت در ثانیه را به شما هدیه می‌دهد. با مادربوردROG Strix X399-E Gaming برای گیمرهای هاردکور امکان ساخت مادربوردهایی شیک، با قدرت و کیفیت بالا را می‌دهد و پس از آن، مادربورد Prime X399-A، کانال‌های قدرتمند این پلتفرم را در اختیار دارد.

تمامی مادربوردهای ایسوس X399 دارای قابلیت‌های اورکلاک و کنترل سامانه‌های خنک‌کننده هستند که در دو بخش نرم‌افزار و UEFI در دسترس است. این امکانات با فناوری با نام 5-Way Optimization آغاز می‌شود که به‌صورت هوشمندانه سیستم تهویه و خنک‌کننده را بر اساس خصوصیات فردی و مجزا از یکدیگر تنظیم می‌کند. کاربران مبتدی تنها با یک کلیک می‌توانند تمامی این تنظیمات را بهینه‌سازی کرده و مورد استفاده قرار دهند، اما کاربران حرفه‌ای می‌توانند به‌صورت دستی پارامترهای لازم را به‌دلخواه خود تنظیم كنند.

مادربوردهای جدید دارای تم‌های متفاوت و جذاب برای نمایش LED RGB هستند که به شما امکان سفارشی‌سازی را خواهند داد. مادربورد Prime X399 دارای چند هدر، با هدف اتصال نوارهای LED است که می‌تواند تمام محفظه کیس شما را روشن كند! مدل‌های ROG امکان کنترل نوارهای LED به‌صورت کاملا مجزا از یکدیگر را نیز به امکانات خود اضافه کرده است. در نهایت هر دو مدل با فناوری Aura Sync سازگار هستند و مواردی از جمله سازگاری ضربان و نوع رنگ‌آمیزی در یک سیستم کامل شامل سخت‌افزار و تجهیزات جانبی، همگام‌سازی خواهد شد.

یکه‌تازی قاچاق‌فروش‌ها

مزایای فناوری نوین

بازگشت گرانی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه