حراج شماره‌های رند همراه‌اول به نفع امور خیریه

 

همراه اول با همراهی موسسه «امداد اول» تعدادی از شماره‌های رند خود را در طرح «همراه نیکوکار» برای امور خیریه، حراج می‌کند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در طرح «همراه نیکوکار»، شماره‌های رند همراه اول در سامانه رند اول حراج شده و تمامی عواید حاصل از این حراج، با کمک موسسه «امداد اول» صرف امور خیریه شامل کمک هزینه مدرسه‌سازی در مناطق محروم، طرح اکرام ایتام و محسنین، کمک هزینه درمان بیماران صعب‌العلاج، کمک هزینه تحصیل کودکان نیازمند، طرح همسفره (مربوط به رفع سوءتغذیه کودکان نیازمند) می‌شود.

این حراج از روز شنبه ۱۸ مهر ماه شروع شده و مراسم اختتامیه همزمان با نمایشگاه ایران‌تلکام ۲۰۱۷ (٢٤ تا ٢٧ مهرماه) در محل دایمی ‌نمایشگاه بین‌المللی تهران، برگزار و نتایج حراج اعلام می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در حراج،  به سایت رند همراه اول به نشانی rond.mci.ir مراجعه کنند.

 

 

 

 

مخابرات با شعار «همراه با مشتری، همگام با فناوری» در تلکام

شرکت مخابرات ایران با شعار «همراه با مشتری، همگام با فناوری» و با رویکرد مشتری‌مداری، سرویس‌محوری و توجه به فناوری‌های نوین مخابراتی در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام حضور می‌یابد.

محمدرضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل و  رییس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام گفت: گروه مخابرات ایران امسال با حضور شرکت‌های مخابرات ایران، ارتباطات سیار ایران، خدمات اول مخابرات، اول مارکت، گروه کارخانجات شهید قندی، نوران، فراز فنون، بهینه پردازش، ژرف‌نگر، ارگ جدید، مبین وان، کاراشاپ، آریانا گستر اسپادانا و تعدادی از شرکت‌های همکار در سالن 6 محل دائمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: پس از چند دوره تجربه موفق شرکت‌های زیرمجموعه گروه مخابرات در همراهی با یکدیگر، این بار نیز شرکت مخابرات با شعار "همراه با مشتری، همگام با فناوری" به همراه جمعی از شرکت‌هایی که تجربه سال‌ها حضور در صنعت مخابرات و فناوری‌های ارتباطی را به یادگار دارند، در نمایشگاه تلکام 2017 حضور می‌یابد.

وی افزود: گروه مخابرات ایران، تنها گروه مخابراتی در کشور است که می‌تواند به همه نیازهای مشتریان خود در هر جا و در هر زمان پاسخ دهد.

 بیدخام افزود: شرکت‌های خارجی یا نمایندگان آنان از ۱۵ کشور اسلوونی، انگلیس، آلمان، تایوان، چین، روسیه، ژاپن، سوییس، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، لتونی، نروژ و یونان در این نمایشگاه مشارکت دارند.

مدیر روابط عمومی‌ مخابرات ایران با بیان اینکه نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۷ با حضور ۲۲۵ شرکت داخلی و ۹۳ شرکت خارجی برگزار می‌شود، گفت: حضور شرکت‌های معتبر خارجی در این نمایشگاه، با هدف انتقال دانش فنی و فناوری روز جهان به کشور و ایجاد فرصتی برای ارتقای صنایع مخابراتی ایران صورت می‌پذیرد.

بر اساس این گزارش نمایشگاه ایران تلکام از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه از ساعت 9 تا 17 میزبان علاقه‌مندان و صاحبان کسب و کار در حوزه سیستم‌ها، تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی و ارتباطات است.

 

تمام مقصران یک فاجعه

آتشِ زیرِ خاکستر

پس دعوا بر سر چیست؟

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه