برترین Aio بیست اینچی در دنیا

شرکت لنوو از جمله شرکت‌هایی است که همواره دسکتاپ‌های رومیزی خود را با جدیدترین فناوری‌های روز تولید می‌کند. یکی از سری‌های جدید و محبوب آل‌این‌وان‌های تولیدی این شرکت سریM است که نسبت به مدل‌های قبلی از دوام و استحکام بیشتری برخوردار است. در دسکتاپ ThinkCentre® M700z هر آنچه که به آن نیاز دارید مهیاست. شرکت لنوو با به کارگیری جدیدترین مدیریت برقی دسکتاپی خود، باعث شده تا کاربر نظارت دقیقی بر نحوه کنترل دستگاه خود داشته باشید. با توجه به استانداردهای مختلف زیست‌محیطی از جمله EPEAT™ Gold، PC Green Label و ®GreenGuard، دستگاه M700z از استانداردهای لازم برخوردار بوده و دوستدار محیط زیست و کره زمین است.

دسکتاپ رومیزی M700z دارای یک صفحه‌نمایش 20 اینچی HD همراه با رزولوشن 1600 در 900، سطح روشنایی 250 نیت، و زاویه دید گسترده (۱۷۸ درجه) است که باعث می‌شود تصاویر و فیلم‌های خود را به صورت واضح مشاهده کنید. علاوه بر این هنگامی که در زیر نور چراغ‌های دفتر یا نور طبیعی کار می‌کنید، M700z از فناوری ضد تابش نور استفاده می‌کند که قابلیت پراکندگی نور را داراست و فشار کمتری به چشمان شما وارد می‌شود.

نحوه نمایش رنگ‌ها بسیار مناسب است و کنتراست ۱۰۰۰:۱ در کنار عمق رنگ مشکی و رنگ‌های پویا، کیفیت تصویر چشم‌نوازی برای دستگاه به ارمغان آورده است.

شرکت بهین‌تکنولوژی نماینده انحصاری فروش all in one M700z در ایران است.