VivoWatch ساعت تندرستی

در دنیای امروز، سلامت انسان‌ها به کمک فناوری بهبود یافته است؛ مدیریت و مشاهده علائم حیاتی، میزان سوخت‌و ساز بدن و کنترل کیفیت خواب از اصلی ترین مواردی است که با کمک افزونه‌های پوشیدنی می‌توان آنها را به سادگی کنترل کرد. در همین زمینه شرکت ایسوس ساعت سلامتی خود را با نامVivoWatch  معرفی کرده است.
این ساعت پس از نصب و اتصال به یک دستگاه هوشمند، به طور 24 ساعته نحوه کار قلب شما را پایش می‌کند. سنسور هوشمند روی ساعت که با فناوری انحصاریVivoPulse  ایسوس ساخته شده، به طور دقیق ضربان نبض تولید شده را حس کرده و می‌توانید به سادگی از نحوه عملکرد قلب خود مطلع شوید.
VivoWatch با بررسی میزان جابجایی شما در هنگام خواب و ضربان قلب، کیفیت خواب را می‌سنجد. به کمک نرم‌افزار HiVivo ایسوس و با استفاده از داده های به دست آمده از میزان خواب و کالری مصرف‌شده، می‌توانید وضعیت تندرستی و شادی (Happiness Index) خود را مشاهده کنید.
VivoWatch با سنسور های دقیق حسی حرکتی خود به همراه بررسی نرخ ضربان قلب، میزان دقیق مصرف کالری را در ورزش‌های هوازی و حرکات روزمره به شما نمایش می‌دهد. علاوه بر آن یک شاخص ویژه هوازی/ضربان قلب در هنگام سوزاندن کالری، محدوده و آستانه بدنی شما را به کمک یک چراغ LED نمایش می‌دهد. در صورتی که در هنگام ورزش از حد آستانه بدنی خود فراتر روید، نشانگر LED به رنگ قرمز تغییر خواهد کرد.
همچنین این ساعت با استاندارد نفوذ ذیری IP67، در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و می‌توانید با خیال راحت در هر شرایطی از آن استفاده کنید. امکانات جانبی رایج در ساعت‌های سلامتی مانند گام‌شمار، یادآور پیام کوتاه، یادآور فعالیت‌های روزانه، اشتراک میزان ورزش و نرخ سلامتی در رسانه‌های اجتماعی، سنسور UV و هشدار تماس در VivoWatch ایسوس نیز وجود دارد. صفحه نمایشگر این ساعت از Corning® Gorilla® Glass 3 بهره برده و از بلوتوث نسخه چهار نیز جهت ارتباط با دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌کند. به دلیل مصرف بسیار پایینی که دارد، در حالت عادی باتری این ساعت می‌تواند پس از هر بار شارژ تا 10 روز به طور مداوم کار کند.