آسان پرداخت کنید

نگار احمدی

اپلیکیشن‌هایی به بازار عرضه شده‌اند که کارهای پرداختی و بانکی را با سرعت و سهولت بیشتری همراه کرده‌اند. در این شماره با برنامه‌هایی از این گروه آشنا خواهید شد. پرداخت هزینه پارک و تاکسی، کارت به کارت کردن وجه، خرید شارژ، خدمات خودرو و موارد دیگر را به کمک این برنامه‌ها به‌آسانی انجام دهید.

فون‌پی

به‌همراه نداشتن پول خرد هنگام استفاده از تاکسی‌ها، همیشه یکی از مهم‌ترین مشکلات شهروندان و رانندگان بوده است که با طراحی و در دسترس قرار گرفتن اپلیکیشن‌هایی مانند «فون‌پی» می‌توان این مشکل را حل كرد. برنامه فون‌پی امکانی را در اختیار شما قرار داده تا بدون داشتن پول نقد، کرایه تاکسی خود را پرداخت كنید. روش کار با این برنامه بسیار آسان است. تنها کافی است بارکد مورد نظر را اسکن کنید و مبلغ مشخص‌شده را توسط برنامه پرداخت کنید. حساب شما در این برنامه قابل شارژ شدن است و می‌توانید در قسمتی مخصوص، میزان موجودی خود را پیگیری کنید. پس از اطمینان از نام فرد و مبلغ می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نصب این برنامه رایگان ایرانی روی دیوایس‌هایی با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS کرایه‌های تاکسی را به شیوه‌ای جدید پرداخت کنید.

PayByPhone Parking

یکی از برنامه‌هایی که برای پرداخت به‌کار می‌رود، اپلیکیشن PayByPhone Parking است. این برنامه به شما کمک می‌کند هزینه مورد نیاز برای پارک اتومبیل خود را توسط موبایل بپردازید. هر مکانی را که برای پارک اتومبیل خود در نظر گرفته‌اید در برنامه مشخص و زمانی را برای توقف در آن محل انتخاب كنید. مزیت استفاده از این برنامه علاوه بر پرداخت آسان و سریع هزینه پارک، یاد‌آوری است که قبل از اتمام زمان مشخص‌شده برای پارک، شما را مطلع می‌کند تا به‌موقع محل پارک را ترک کنید. در قسمت از برنامه، مکان‌هایی که اضافه شده‌اند به‌صورت تاریخچه ذخیره می‌شوند و قابل دسترسی هستند.PayByPhone Parking را برای سیستم‌عامل اندروید و ios به‌صورت رایگان می‌توانید دریافت كنید. این برنامه از اپل‌واچ پستیبانی می‌کند و روی آن نیز قابل اجرا است.

آپ

اپلیکیشن «آپ» راهی ساده برای کارهای بانکی و از جمله پرداخت‌های گوناگون ایجاد كرده است. شما با داشتن این برنامه می‌توانید علاوه بر پرداخت قبوض، شارژ اینترنت، خرید شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری بدون مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز، وجه مورد نظر را کارت به کارت کنید. برای انتقال به کارت باید رمز دوم کارتتان فعال باشد و به اینترنت متصل باشید. شرایط کارت به کارت در این برنامه، استفاده از کارت‌های بانک‌های ملی، کشاورزی، شهر، انصار، اقتصاد نوین، حکمت، دی، سرمایه، ایران‌زمین، توسعه تعاون، گردشگری، صنعت و معدن، رسالت، سامان، مهر اقتصاد، قوامین و سرمایه به‌عنوان مبدا، به همه بانک‌ها است. در آینده فهرست بانک‌های مبدا افزایش خواهند یافت. آپ به شما امکان می‌دهد تا بدون داشتن کارت بانکی خود، توسط سرویس تله‌پرداز خرید کرده و به‌وسیله سرویس نیکوکاری مبالغی را به صندوق‌های خیریه مختلف کمک کنید. با افزودن پلاک خوردتان در خدمات خودرو، می‌توانید از امکانات این قسمت نیز بهره‌مند شوید. قسمتی از برنامه به نام «کیف پول» در نظر گرفته شده است که توسط حساب بانکی شما شارژ می‌شود و می‌توانید خریدهای خود را توسط آن انجام دهید و امتیاز بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید موجودی درون کیف پول را به حساب خود انتقال دهید. با دریافت اپلیکیشن آپ به‌صورت رایگان، از خدمات چند اپلیکیشن در یک برنامه بهره‌مند خواهید شد. آپ روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قابل اجرا است.

ManaPay (ماناپی)

ماناپی مانند اپلیکیشن‌های معرفی‌شده در این هفته، قادر است کارهایی مانند خرید شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری و پرداخت قبوض را انجام دهد. توسط این برنامه می‌توانید پرداخت‌های خود را به‌راحتی انجام دهید. این برنامه برای تشویق کاربران خود برای نصب برنامه، دعوت دوستان به ماناپی، خرید شارژ و تکمیل اطلاعات فردی، امتیازاتی را به شما می‌دهد. با به‌حد نصاب رسیدن این امتیازات می‌توانید به قسمت ماشین جایزه درون برنامه وارد شوید و بخت خود را برای دریافت جایزه مشخص شده امتحان کنید. ماناپی برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS به‌صورت رایگان موجود است.

کلکسیون باگ‌ها

خانم‌ها بخوانند

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی