اعلام جزییات سومین كنفرانس ملی شهر سایبری

«سومین كنفرانس ملی شهر سایبری» توسط سازمان جهاد دانشگاهی تهران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارایه مقالات پژوهشی و برگزاری میزگرد و كارگاه‌های آموزشی از پنجم تا هفتم دی‌ماه برگزار می‌شود.

محورهای این كنفرانس مفاهیم اساسی همچون تبادل فضای واقعی و مجازی، شهروند الكترونیكی و مردم‌سالاری در رایاشهر، مدیریت استراتژیك و عملكرد دولت الكترونیكی، نقش رایاشهر در توسعه پایدار و اخلاق و حریم خصوصی را شامل می‌شود.

ساختارهای این كنفرانس نیز بیشتر به مباحثی همچون اینترنت چیزها، بانكداری الكترونیكی، سامانه‌های سایبر فیزیكی، شبكه‌های هوشمند و شفافیت و پاسخگویی دولت الكترونیكی مربوط است.

بر اساس این گزارش، این كنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت و نمایه شده است و مقالات شركت‌كنندگان در كنفرانس از امتیاز آن بهره‌مند می‌شود.

براساس اعلام برگزاركنندگان این همایش، پیشنهاد تشكیل جلسات تخصصی و میزگردهای تخصصی در زمینه‌های موضوعی كنفرانس قابل بررسی بوده و علاقه‌مندان و متخصصان می‌توانند تا 15 آذرماه در این زمینه پیشنهادهای خود را ارایه دهند.

همچنین فرصت ارسال اصل مقاله برای شركت در كنفرانس تا 30 آبان بوده و در 15 آذر مقاله‌های پذیرش‌شده معرفی می‌شوند.

علاقه‌مندان به شركت در این كنفرانس می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی cybercity2017.ir  یا به مركز همایش‌های علمی سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع بزرگمهر، پلاك 7، واحد 8 مراجعه كنند.