ایسوس مادربوردهای سری Z370 را به‌طور رسمی در ایران معرفی کرد

هفته گذشته طی یک نشست خبری و با حضور فروشندگان برتر و اصحاب رسانه، دفتر ایسوس در ایران به‌طور رسمی آخرین سری مادربوردهای خود با چیپ‌ست Z370 را در ایران معرفی کرد.

علی فلاح‌منش، مدیرفروش مادربوردهای ایسوس در این مراسم از موجود بودن مادربوردهای سری Z370 ایسوس در بازار خبر داد و به‌طور رسمی از جشنواره فروش مادربوردهای سری Z370 پرده برداشت. وی در ادامه اعلام كرد که با خرید هر مادربورد از این سری به همراه کارت گرافیک‌های سری NVidia از مدل 1050TI به بالای ایسوس، یک عدد SSD با حجم 128 گیگابایت از ایسوس به‌عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

سعید مسلمی، مدیرفنی روابط عمومی بخش قطعات دفتر ایسوس نیز، به معرفی نقشه راه و مدل‌های این سری پرداخت: مادربورد ROG MAXIMUS X APEX در روز نخست معرفی 11 عنوان نخست را در اورکلاکینگ حرفه‌ای به خود اختصاص داده است.

 وی با معرفی رده‌بندی‌ها و مدل‌های مختلف مادربوردهای مخصوص بازی ایسوس ادامه داد: سری ROG همواره جزو پرچمداران ایسوس بوده‌اند. رده‌بالاترین قطعات، ویژگی‌های مخصوص بازی، کارایی و عملکرد چشمگیر، جزو DNA سری ROG ایسوس هستند. در این سری ایسوس مادربوردهای‌ROG MAXIMUS X Formula, ROG MAXIMUS X Apex، ROG MAXIMUS X Hero‌،‌ROG MAXIMUS X Code ‌و ROG MAXIMUS X Hero Wifi AC را در حال حاضر معرفی کرده است که به‌زودی مدل‌هایی مانند Extreme نیز ممکن است به این خانواده اضافه شود.

در سری ROG STRIX نیز ایسوس تنوع کامل را حفظ کرده و در بخش اول معرفی مادربوردهای خود در این سری، مدل‌های‌ ROG STRIX Z370-E GAMING‌، ROG STRIX Z370-F GAMING‌،‌ROG STRIX Z370-G GAMING‌، ROG STRIX Z370-G GAMING Wi-Fi AC،‌ROG STRIX Z370-H GAMING و ROG STRIX Z370-I GAMING  را تولید و عرضه کرده است.

در مدل ROG MAXIMUS X Formula علاوه بر امکانات نسل قبلی مانند خنک‌کننده آبی و واتربلاک مخصوص بهینه شده، هم اکنون دارای یک LiveDash OLED مخصوص است که شما می‌توانید بسته به سلیقه خود آن را شخصی‌سازی کنید. در حقیقت این قسمت از مادربورد مانند یک امضا برای گیمر است.

هم اکنون تمامی مدل های سری Z370 معرفی شده توسط ایسوس در بازار در دسترس است.