استفاده کاربردی‌تر از اپل‌واچ

بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که برای سیستم‌عامل iOS طراحی شده‌اند، از اپل‌واچ نیز پشتیبانی می‌کنند و امکان استفاده از آنها روی این ابزار پوشیدنی برای کاربران وجود دارد. در این شماره با تعدادی اپلیکیشن آشنا خواهید شد که روی اپل‌واچ‌ها قابل اجرا هستند و کاربرد این ساعت هوشمند را افزایش می‌دهند. هدف از انتخاب این برنامه‌ها، آشنایی بیشتر اپل‌بازها با کارایی اپل‌واچ‌ها است تا بتوانند از قابلیت‌های آنها به بهترین نحو بهره‌مند شوند. به‌طور حتم برنامه‌های کاربردی و متعدد دیگری نیز عرضه شده‌اند که ما در این شماره به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم.

Elk Travel Currency Converter

خطا در تبدیل واحد پول‌های مختلف مشکلی است که ما را متحمل زیان‌های اقتصادی بسیاری می‌کند. از این رو دقت در تبدیل كردن پول مهم است. ابزاری که برای کاهش این اشتباه به‌کار می‌رود، برنامهElk Travel Currency Converter است. این اپلیکیشن با شناسایی محلی که در آن قرار دارید، واحد پولی مربوطه را مشخص می‌کند و قادر است مبالغ مختلف را از واحدی به واحد چول دیگر تبدیل کند. شما با کشیدن انگشت خود روی صفحه به سمت چپ و راست می‌توانید مقادیر واردشده را افزایش و کاهش دهید. نسخه اندروید برای این اپلیکیشن وجود ندارد و فقط روی دیوایس‌هایی با سیستم‌عامل iOS اجرا می‌شود که به‌صورت رایگان قابل دریافت است. این برنامه در مسافرت‌ها می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد.

WorkOutDoors

WorkOutDoors، برنامه‌ای بسیار کاربردی برای ورزشکاران است. این نرم‌افزار که برای سیستم‌عامل iOS و اپل‌واچ طراحی شده، به‌صورت رایگان قابل دریافت است. استفاده از امکانات این برنامه روی‌ اپل‌واچ، کارایی آن را افزایش داده است. اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را داریم، مجهز به یک قطب‌نما است که همیشه شمال زمین را مشخص می‌کند. این برنامه هنگام دویدن، کوهنوردی، دوچرخه‌سواری و ورزش‌های دیگر به‌کار می‌آید. مسیر خود و مسافت طی‌شده از ابتدای راه را می‌توانید روی صفحه مشاهده کرده و به‌دلخواه زوم کنید. نقشه ارایه‌شده توسط WorkOutDoors رنگی است، به‌طوری که بالای کوه‌ها با رنگ قرمز و دامنه کوه‌ها با رنگ آبی نمایش داده شده است. برای دریافت گزارشی از فعالیت خود مانند میزان سرعت، ضربان قلب و مقدار مسافت طی‌شده می‌توانید به قسمت گراف‌های برنامه مراجعه کنید. مزیت این اپلیکیشن آن است که بدون در اختیار داشتن موبایل، روی اپل‌واچ قابل استفاده است. این برنامه کاربردی را می‌توانید به مبلغ 99/2 دلار خریداری کنید. نسخه اندروید برای این اپلیکیشن وجود ندارد.

Night Sky

اگر به ستاره‌ها، سیارات و منظومه شمسی علاقه‌مندید، این برنامه را از دست ندهید. توسط این برنامه می‌توانید از جایگاه ستاره‌ها، ایستگاه‌های فضایی و سیارات مطلع شوید؛ فقط کافی است موبایل، تبلت یا اپل‌واچ خود را در مقابل محل مورد نظر در آسمان بگیرید تا اپلیکیشن Night Sky موارد گفته‌شده را مشخص کند. با دریافت نسخه پریمیوم این برنامه به مبلغ ماهانه 99/1 دلار و سالانه 99/9 دلار می‌توانید به‌صورت مجازی به ماه سفر كرده و به‌صورت سه‌بعدی این کره را مشاهده کنید. این برنامه برای سیستم‌عامل اندروید و iOS موجود است و به‌صورت رایگان می‌توان آن را دریافت كرد.

Strava Running and Cycling GPS

میلیون‌ها دونده، دوچرخه‌سوار و ورزشکار در رشته‌های دیگر از این برنامه استفاده می‌کنند.Strava Running and Cycling GPS طراحی شده تا فعالیت شما را پیگیری کند و مواردی مانند مسافت طی‌شده، مقدار کالری مصرفی و سرعت حرکت را ثبت کند. این اپلیکیشن ارتباط شما را با دیگر ورزشکاران در نقاط مختلف دنیا برقرار می‌کند. شما می‌توانید از فعالیت‌های آنها باخبر شوید و عکس‌های مربوط به بهترین زمان فعالیت‌ها را مشاهده کنید. همچنین امکان به‌اشتراک‌گذاری خلاصه ورزش‌های شما که توسط همین اپلیکیشن جمع‌آوری شده‌اند، در فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام وجود دارد. در صورتی که بخواهید، می‌توانید از این برنامه بدون همراه داشتن موبایل خود و روی اپل‌واچ از آن استفاده کنید. در هنگام ورزش، استفاده از اپل‌واچ راحت‌تر است. این برنامه روی دیوایس‌های اندروید و iOS قابل اجرا است و بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت می‌شود.

PESدر ایستگاه هجدهم

نگار احمدی

کلکسیون باگ‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه