دنیای پرپیچ و خم یک شبکه‌ اجتماعی تصویری

محبوب‌ترین صفحات در اینستاگرام کدامند

ممکن است به دنبال تصاویر زیبا بگردید، مشاوره کسب و کار نیاز داشته باشید، دستورالعمل‌های زیبا و خوشمزه یاد بگیرید یا زندگی روزانه شخصیت مورد علاقه خود را دنبال کنید، همه این اتفاقات در شبکه اجتماعی اینستاگرام محقق می‌شود و این پلتفرم عکس‌محور و تاثیرگذار هرآنچه که بخواهید را در اختیار شما می‌گذارد.

صرف‌نظر از اینکه به دنبال چه می‌گردید، در اینجا برخی از محبوب‌ترین صفحات اینستاگرام با بیشترین تعداد دنبال‌کننده آورده شده است و با نگاه کردن به آنها درمی‌یابید که صاحبان هر یک از این صفحات چگونه توانسته‌اند این تعداد افراد را به سمت خود بکشانند. پس‌زمینه‌های مختلفی که هر یک از این افراد برای صفحه خود در نظر گرفته‌اند باعث شده است هواداران بیشتری جذب کنند و اینکه افراد مشهور بخش‌هایی از زندگی شخصی خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند هم از مهم‌ترین ترفندهایی بوده که تعداد هواداران را افزایش داده است. در اینجا با لیست محبوب‌ترین صفحات اینستاگرام آشنا می‌شوید که در یک طیف خاص از محتوا با پیچ و تاب‌های به خصوص کاربران را به سمت خود کشانده‌اند.

1-    «تیم کارسلیِف» بنیانگذار Daily Dose در صفحه خود روی اینستاگرام بیش از 200 میلیون دنبال‌کننده دارد و به طور میانگین می‌توان گفت از هر چهار نفری که عضو اینستاگرام هستند کارلیف با یک نفر از آنها در ارتباط است. حساب کاربری Daily Dose هم‌اکنون نخستین و بزرگترین اکانت تاثیرگذار در شبکه اجتماعی اینستاگرام محسوب می‌شود و هر روز پیام‌های تاثیرگذاری را به اشتراک می‌گذارد که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آن را لایک می‌کنند. کارسلیف با این هدف Daily Dose را راه‌اندازی کرد که معتقد بود هر کدام از ما وظیفه‌ای برای انجام دادن داریم که این وظیفه به جز صحبت کردن،‌ تصور کردن و ... و می‌بایست یک تغییری را ایجاد کند.

2-    «نیکی جاواسیس» در صنعت کار می‌کند و با انجام معاملات بزرگ، ارتباط میان مشهورترین افراد را با بزرگترین برندها برقرار می‌سازد و این کار را از طریق ارتباطات شخصی و روابط خود به انجام می‌رساند. جاواسیس به صورت کاملا ماهرانه‌ شبکه بزرگی را در اینستاگرام ایجاد کرده است که از آن در کسب و کار خود کمک می‌گیرد. او که فارغ‌التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است معاملات را به بهترین شکل برای مشتریان خود تنظیم می‌کند. صفحه اختصاصی او در اینستاگرام یک منبع بزرگ برای ترغیب کاربران در سراسر جهان محسوب می‌شود و او با موفقیت هرچه تمام‌تر در این شبکه نشان داده که چگونه می‌تواند با سلبریتی‌ها در اینستاگرام نزدیک شود و آنها را وارد برندهای بزرگ کند.

3-    «تونیو اسکیتس» از مشهورترین بازیگران آمریکایی در عرصه کمدی محسوب می‌شود و صفحه او در اینستاگرام بیش از 3.6 میلیون دنبال‌کننده دارد و هر ماه بیشتر از 50 میلیون نفر در صفحات او روی شبکه‌های اجتماعی مختلف مطالبی را که به اشتراک می‌گذارد، مشاهده می‌کنند. این کمدین از افراد متخصص کمک می‌گیرد تا محتوایی که قرار است روی اینستاگرام به اشتراک بگذارد را هوشمندانه انتخاب کند و البته ویرایش و هدایت این محتوا هم به کمک همین متخصصان است. او موانع کاری که پیش روی خود داشت را مهم‌ترین عامل موفقیت در اینستاگرام می‌داند.

4-    حمایت از دختران، راهنمای زندگی بهتر خانم‌ها، تناسب اندام در زنان خانه‌دار، ترانه‌سرایی مخصوص خانم‌ها و ... موضوعاتی هستند که «جسنیا وایس» در صفحه خود روی شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و از این طریق توانسته است به شهرت جهانی برسد. او از چند سال قبل روش زندگی خود را تغییر داد و تناسب اندام را به هدف اصلی زندگی‌اش تبدیل کرد. او به واسطه محبوبیت زیاد در اینستاگرام چندی پیش به عنوان تصویر روی جلد نشریه «ماکسیم مگزین» برگزیده شد و عنوان صاحب بزرگترین صفحه اینستاگرام برای حمایت از حقوق زنان جهان را هم به خود اختصاص داد.

5-    «دِسی پرکینس» صاحب یکی از بزرگترین صفحات اینستاگرام است که در حوزه تناسب اندام و زیبایی مطالب مختلف را به اشتراک می‌گذارد و در مجموع توانسته است روی حساب مجازی اینستاگرامی خود بیش از 3.4 میلیون دنبال‌کننده را جذب کند. محتوایی که او به اشتراک می‌گذارد به خانم‌ها کمک می‌کند تا بدون کمک گرفتن از روش‌های درمانی و دارویی به زیبایی خود کمک کنند. او در همه بخش‌های مختلف دستورالعمل‌های کاربردی را به اشتراک می‌گذارد و به زنان یاد می‌دهد که چگونه صورت خود را گریم کنند.

6-     Claudiaalende یک زن تاثیرگذار برزیلی است که مدل لباس است و البته یکی از موفق‌ترین شرکت‌های تجاری در این کشور را هم اداره می‌کند، مجموعه‌ای از اطلاعات زیبایی و سلامتی را روی صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد. او همچنین مطالبی را در مورد مشاوره‌های تجاری، محتوای انگیزشی و تصاویر مرتبط با سبک زندگی منتشر می‌کند. «کلودیا آلند» به واسطه موفقیت‌های تجاری خود شهرت جهانی یافته است و با مطالبی که در این صفحه منتشر می‌کند سعی دارد به زنان جهان بیاموزد که آنها هم می‌توانند به این صورت گام بردارند.

7-  از پیش‌غذا گرفته تا دسر هرآنچه که می‌خواهید را در صفحه اجتماعی CookinWithMima در شبکه اجتماعی اینستاگرام مشاهده خواهید کرد. این صفحه یک منبع غنی و سرگرم‌کننده از دستور پخت غذاهای مختلف است که به سادگی آماده می‌شوند. خانم «میما» که این صفحه را مدیریت می‌کند آموزش می‌دهد که هر غذا را چگونه به زیباترین شکل تزیین کنیم و اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهیم. او تاکید ویژه بر سالم بودن غذاها دارد و به گفته خود فقط غذاهای سالم را آموزش می‌دهد.

8-   «براندون سیویاک» هم‌اکنون یکی از محبوب‌ترین و اثرگذارترین صفحات در اینستاگرام را در اختیار دارد. او صاحب 10 صفحه مشهور اینستاگرام است که در مجموع بیش از 10 میلیون دنبال‌کننده در آنها دارد. او برای کودکان و بزرگسالان مطالب اختصاصی و مفید به اشتراک می‌گذارد.

9- «جوئل کونتارتیس» یکی از نخستین کارآفرینان کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی بود که سال 2012 بسیار مشهور شد. از او به عنوان «معمار اینستاگرام» هم یاد می‌کنند و بسیاری از کارشناسان می‌گویند برندهای بزرگ که در اینستاگرام به موفقیت رسیده‌اند مدیون کونتارتیس هستند. او به واسطه مدیریت این صفحه در شبکه اجتماعی توانست در سال 2017 به عنوان یکی از برترین بازاریابان جهان برگزیده شود.

10-  «اندی فریزیلا» مدیر شرکت بین‌المللی 1st Phorm و چند شرکت دیگر است که از طریق آنها سالانه بیش از 100 میلیون دلار درآمد به دست می‌آورد. او به واسطه صفحه اختصاصی که در اینستاگرام دارد یکی از بانفوذ‌ترین اشخاص در شبکه اجتماعی اینستاگرام محسوب می‌شود و کانال‌های او در دیگر شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند کسب و کارش را رونق بیشتری ببخشند.

 

اخبار

اخبار برگزیده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه