اجماع مجازی برای جلوگیری از هدررفت آب

هفته گذشته نشست رونمایی از پویش مردمی «من صدای آب هستم» با حضور چهره‌های شناخته شده عرصه سینما و تلویزیون، فعالان اجتماعی و مذهبی کشور و اقشار مختلف مردم برگزارشد که بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت.

از مدتی قبل جمعی از جوانان با همراهی چهره‌های معروف تلویزیون و فعالان اجتماعی با راه‌اندازی پویشی مردمی با عنوان «من صدای آب هستم» اقدام به آگاهی‌بخشی مردم و هشدار به مسوولان در این زمینه کردند.

در حال حاضر کمپین «من صدای آب هستم» با حمایت چهره‌هایی از جمله رضا کیانیان، ، پرستو صالحی، نرگس آبیار، جلال ملکی، کاوه مدنی، بهاره کیان‌افشار و جمع کثیری از مردم از استان‌های مختلف دنبال می‌شود.

در واقع بحران آب باعث شده فارغ از نگاه‌های سیاسی و یا سلایق فکری مختلف در راستای آگاهی‌بخشی و مطالبه‌گری در زمینه بحران آب همکاری خوبی بین اقشار مختلف شکل بگیرد که پس از آن با دعوت از شخصیت‌های مختلف از طیف‌های مختلف و سلایق متفاوت سیاسی، اجتماعی، مذهبی و علمی بیش از یکصدوپنجاه چهره مطرح و تعداد کثیری از مردم دغدغه‌مند با این کمپین همراه شده‌اند.

اشک‌های دختر جویباری و بازتابش در شبکه‌های اجتماعی

در کشتی بانوان رقابت‌های داخل سالن ترکمنستان زهرا یزدانی موفق به کسب مدال نقره شد که با واکنش‌های گسترده کاربران در شبکه‌های اجتماعی و سیل تبریک به خانواده یزدانی همراه بود. زهرا یزدانی که 18 سال دارد دختری اهل جویبار است و دختردایی رضا یزدانی کشتی‌گیر مطرح و مدال‌آور کشورمان است. این بانوی کشتی‌گیر که در فینال مقابل کشتی‌گیری از کشور میزبان قرار گرفته بود پس از قرار گرفتن بر روی سکوی رقابت‌ها گریست چرا که ناداوری باعث شد تا کشتی‌گیر کشور میزبان قهرمان شود؛ اشک‌های یزدانی در فینال مسابقات بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است و بسیاری از کاربران طرفدار کشتی ابراز امیدواری کرده‌اند که موفقیت‌های بسیار بزرگ‌تری در انتظار این کشتی‌گیر جوان است.

یزدانی در دیدار فینال مقابل زارینا عبدالرحمانوا از ترکمنستان قرار گرفت اما با ناداوری نتیجه را واگذار کرد. او با چشمانی اشکبار روی سکو رفت و مدال نقره را به گردن آویخت.

مرجع کامل میکروتیک

مهندسی اجتماعی هنرسیاه

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه