همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

برگزاری همایش «شهروند الکترونیکی» درسطح تهران

فرهنگسرای فناوری اطلاعات همایش‌های تخصصی «شهروند الکترونیکی» را به زودی در سطح شهر تهران برگزار می‌کند.

پوریا سیمچی، رییس فرهنگسرای فناوری اطلاعات، گفت: به منظور ارایه خدمات کاربردی و تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و در راستای ارتقای سطح دانش و مهارت‌های کاربردی مخاطبان سازمان جهت فعالیت در فضای مجازی و استفاده حداکثری از خدمات الکترونیکی ارایه شده در قالب شهر هوشمند، این فرهنگسرا در نظر دارد سلسله همایش‌های «شهروند الکترونیکی» را به صورت یکپارچه در سطح شهر تهران برگزار کند. شهروندان تهرانی می‌توانند برای شرکت در این همایش‌ها به نزدیکترین فرهنگسرای محله خود مراجعه و توسط واحد آموزش آن مرکز ثبت‌نام شوند.

وی افزود: با توجه به تغییر سیاست‌های کاری فرهنگسرای فناوری اطلاعات و تمرکز روی تخصصی کردن برنامه‌ها و فعالیت‌ها در این مرکز، دوره‌های آموزشی تخصصی ترمیک (فصلی) و فشرده در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره‌گیری از مدرس‌های مجرب تدوین شده است تا با برگزاری این دوره‌ها بتوانیم تمامی آموزش‌های تخصصی مورد نیاز مخاطبان را به صورت متمرکز و در یک مرکز تخصصی ارایه کنیم و همچنین فرهنگسرای فناوری اطلاعات  با فراهم کردن زیرساخت مناسب آمادگی برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها را دارد.

وی افزود: امکان ثبت‌نام اینترنتی دوره‌های آموزشی فرهنگسرا در سایت  it.farhangsara.ir فراهم شده است و هنرجویانی که به صورت  اینترنتی ثبت‌نام کنند از 10 درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

 

یک روز سرویس رایگان به مشترکان شاتل‌موبایل

شاتل‌موبایل به مناسبت نخستین سالروز تولد این اپراتور یکشنبه  11 شهریور، 7 گیگابایت اینترنت همراه 3G  و 4G، مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه به مشترکان خود هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی ‌شاتل‌موبایل، در این طرح مشترکان قبلی و جدید شاتل موبایل که تا پیش از این تاریخ، سیم‌کارت خود را فعال و نخستین تماس را برقرار کرده باشند، در یازدهم شهریورماه جاری، ۷ گیگابایت اینترنت همراه، هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و هزار عدد پیامک درون شبکه هدیه می‌گیرند و به این ترتیب استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت 3G  و 4G   روی سیم‌کارت‌های این اپراتور سراسری تلفن همراه رایگان خواهد بود.

شاتل‌موبایل همچنین در طرح ویژه عید فطر نیز، ۱۴ گیگابایت اینترنت همراه 3G و 4G در طی تعطیلات دو روزه این عید سعید به مشترکین خود هدیه داد.

درج دیدگاه

عصــر بــازی