همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

هماي خوشبختي بر دوش پسربچه روستايي فوتباليست

هفته گذشته واكنش ديبالا مهاجم شماره 10 تيم يوونتوس به ويديويي كه از يك پسربچه روستايي ايراني در اينستاگرام منتشر شد، توجه كاربران را به خود جلب كرد و در نهايت كار به جايي رسيد كه برنامه 90 نيز گزارش مفصلي درباره این موضوع پخش كرد.

ماجرا از اين قرار بوده كه اين كودك كه در يكي از روستاهاي استان كهگيلويه و بويراحمد زندگي مي‌كند و علاقه زيادي به ديبالا داشته، در كليپي كه از او منتشر شده توپ را از فاصله پنج متري با يك شوت دقيق وارد پنجره‌اي كوچك مي‌كند و پس از آن به سبك شادي پس از گل ديبالا انگشتان خود را بالاي لبش قرار مي‌دهد. پوشيدن لباس ديبالا و شادي پس از گل كودك باعث شده تا كاربران زيادي در سراسر جهان اين كليپ را ببينند كه ديبالا نيز يكي از آنها بوده است. اين مهاجم آرژانتيني در اينستاگرام خود تقاضا كرده كه اين پسربچه را به او معرفي كنند. در آيتمي كه از برنامه 90 پخش شد، اين پسربچه به زبان انگليسي خود را معرفي مي‌كند تا علاوه بر مشهور شدن، احتمالا هديه‌اي نيز از مهاجم يوونتوس دريافت كند.

اين پسربچه به گفته خانواده‌اش عاشق فوتبال و ديبالا است و مربي تيم باشگاهي كه در آن بازي مي‌كند نيز او را بازيكني بااستعداد و تكنيكي معرفي كرده است.

مسدود شدن اينستاگرام خواننده زيرزميني

هفته گذشته به دنبال توهين‌هاي منتشرشده در صفحه اينستاگرام امير تتلو به زنان، بسياري از كاربران اقدام به ريپورت اين خواننده به اينستاگرام كردند و در نهايت نيز اينستاگرام به دليل رعايت نكردن قوانين، صفحه اين خواننده جنجالي را بست.

اميرحسين مقصودلو معروف به تتلو در اين سال‌ها طرفداران زيادي در اينستاگرام پيدا كرده بود و رسيدن تعداد فالوئرهاي او به 4 ميليون كاربر باعث شده بود كه توجه بسياري از رسانه‌ها به او جلب شود. حال اما پس از آنكه اين خواننده زيرزميني به زنان توهين كرد، بسياري از اينفلوئنسرهاي اينستاگرامي در اقدامي يكپارچه از كاربران خواستند كه او را ريپورت كنند. پس از ريپورت شدن تتلو تعداد زيادي از كاربران نيز از مصاحبه بي‌بي‌سي فارسي با اين خواننده انتقاد كرده و گفتند انجام مصاحبه با چنين شخصي كه مخاطبانش در حال ريزش بوده و توهين‌هاي فراواني به اقشار و افراد مختلف كرده صحيح نبوده است.

درج دیدگاه

عصــر بــازی