شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

سه عكاس ورزشي ايران در بين برترين عكاسان آسيا

هفته گذشته در میان عکاسان برتر آسیا نام سه عکاس ایرانی در فهرست اعلام‌شده توسط انجمن بین‌المللی مطبوعات ورزشی به چشم می‌خورد که این اتفاق باعث شد کاربران در شبکه‌های اجتماعی به تعریف و تمجید از عکاسان ایرانی بپردازند.

هفته قبل انجمن بین‌المللی مطبوعات ورزشی، در بیانیه‌ای با توجه به نزدیک شدن به تاریخ برگزاری برترین عکاسان مطبوعات ورزشی، نام 10 عکاس برتر را معرفی کرد.

در این فهرست 10 نفره نام مریم مجد، امین‌محمد جمالی و نعیم احمدی در فهرست انجمن بین‌المللی مطبوعات ورزشی به چشم می‌خورد. آن‌طور که در شبکه‌های اجتماعی آمده مریم مجد تنها زن ایرانی است که نام وی در این فهرست جای گرفته و همين امر باعث شده تا اين عكاس خانم كشورمان با تبريك‌هاي فراواني از سوي كاربران ايراني مواجه شود.

در مجموع یک هزار و 273 اثر از 119 کشور سراسر جهان به این انجمن رسید و مورد ارزیابی قرار گرفت كه سه عكاس ايراني توانستند به خاطر آثار ارسالي‌شان در جمع بهترين‌هاي جهاني جاي بگيرند.

ناراحتي كاربران از حادثه پرتكرار سقوط هواپيما در كشور

هفته قبل هواپیمای باری بويینگ ۷۰۷ به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بود که خلبان به اشتباه در فرودگاه فتح کرج فرود آمده و در نهایت هواپیمایی در شهرک مسکونی زیبادشت در حوزه شهرستان فردیس سقوط کرد.

کاربران فضای مجازی همزمان با حادثه برخورد هواپیمای باری بويینگ هشتگ سقوط_هواپیما را داغ کردند و از این اتفاق نوشتند. برخی از کاربران فضای مجازی تصاویر و فیلم‌هایی از این حادثه را به اشتراک گذاشتند و برخی از نحوه خبررسانی این سانحه گلایه کردند. بسياري از كاربران بروز دوباره اين اتفاق را ناراحت‌كننده توصيف كردند و البته كاربران زيادي نيز ضمن تسليت به بازماندگان اين حادثه از ضعف اطلاع‌رساني توسط رسانه‌ها در خصوص علت و جزیيات بروز حادثه گلايه داشتند.

بعضي از كاربران نيز با ذكر اينكه تعدد سوانح هوايي و حادثه‌هاي تلخ جاده‌اي در كشورمان ناراحت‌كننده است، از مسوولان خواستند از هر طريقي كه امكان دارد اقدام به بهبود زيرساخت‌ها كنند تا در آينده از بروز چنين حوادثي جلوگيري شود.

فناوری لیدار

نه تخم‌مرغ نه حاملگی!

تقویم تاریخ ICT ایران

تقویم تاریخ ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه