امتیازات پیش‌شماره 0992 همراه‌اول

شماره تلفن همراه در ایران برای دارنده آن شماره به یک مزیت و جایگاه اجتماعی تبدیل شده است و شاید به همین دلیل است که برخی پیش‌شماره‌های 0912 همراه اول تا میلیاردها تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

در ایران پیش‌شماره‌های شناخته‌شده اپراتور اول که با عدد 091 شروع می‌شوند، از شماره‌های معتبر شناخته شده و مخاطبان خاص و پروپاقرصی هم دارد. اما از آنجا که مقوله نامبرینگ از منابع محدود در دنیا محسوب می‌شود، این رنج از شماره‌ها تقریبا اشباع شده و همراه اول اقدام به عرضه سیم‌کارت‌هایی با پیش‌شماره 0992 کرده است.

این پیش‌شماره‌ها اگرچه از دی‌ماه سال 97 به بازار عرضه شده‌اند، اما ارزش و اعتبار برند و مشترکان همراه‌اول را با خود یدک می‌کشند و از قضا این شماره‌ها که حالا در سراسر کشور در دسترس مخاطبان قرار دارد، مزایا و امتیازاتی دارند که می‌تواند فرصت خوبی برای خریداران و پیوستن آنها به خانواده بزرگ و معتبر همراه‌اولی‌ها ایجاد کند.

اما این امتیازات و ویژگی‌ها چیست و چرا فرصت خوبی برای خریداران و متقاضیان سیم‌کارت‌های همراه‌اول محسوب می‌شود:

1. شماره‌های جدید اعتباری همراه‌اول، به صورت سراسری و با پیش‌شماره یکسان در کل کشور در دسترس متقاضیان است و تمام ویژگی‌های شماره‌های اعتباری قبلی همراه اول را داراست.

2. عرضه شماره‌های جدید در بازار همراه با سیم‌کارت‌های نسل 4 (یوسیم) بوده و لذا خریداران این شماره‌ها می‌توانند از اینترنت پر سرعت نسل 4 و 4.5 همراه اول بهره‌مند شوند.

3. امتیاز دیگر سیم‌کارت‌های با پیش‌شماره 0992 اما امکان مهم انتخاب یا گلچین شماره مورد نظر مخاطب است؛ امتیازی که محدود و غیرقابل تکرار است. به همین منظور بسیاری از مخاطبان می‌توانند مشابه شماره قبلی خود را با پیش‌شماره جدید خریداری کنند یا اقدام به خرید شماره‌های رند و نیمه‌رند کنند.

افراد متقاضی اما از روش‌های متنوع و متعددی امکان خرید و انتخاب شماره‌های 0992 را دارند و مسیرهای فروش همراه‌اول شامل این موارد است:

- سامانه گلچین واقع در آدرس  sim.mci.ir

- فروشگاه‌های همراه‌اول

- نمایندگان و فروشگاه‌های مجاز فروش

- دفاتر خدمات مشترکان تلفن همراه و ثابت

 برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت همراه‌اول (mci.ir) و صفحه تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری و مراکز توزیع و فعال‌سازی این سیم‌کارت‌ها مراجعه کنید.