مدیرعامل همراه‌اول: توسکا ارتباطی با ستاد فرمان ندارد

تصمیم‌ همکاری با روبیکا در هیات مدیره همراه‌اول

درآمد همراه‌اول 21درصد افزایش یافت

مدیرعامل همراه‌اول از برگزاری مجمع عمومی این شرکت در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه خبر داد.

حمید فرهنگ، مدیرعامل همراه‌اول در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مجمع عمومی این شرکت روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 فرهنگ اعلام کرد: در سال گذشته درآمدهای همراه‌اول به میزان ۲۱ درصد رشد و سهم بازار این شرکت نیز افزایش داشته است.

مدیرعامل همراه‌اول افزود: تمرکز برنامه‌های همراه‌اول روی توسعه تحول دیجیتال و ارايه سرویس‌های سازمانی(B۲B  )است.

وی در ادامه با اشاره به همکاری توسکا و صداوسیما در پاسخ به سوالی گفت: به زودی در رابطه با قرارداد شرکت توسعه کسب‌و‌کار ایرانی (توسکا) با صد‌اوسیما و اپلیکیشن «روبیکا» در جلسه هیات مدیره همراه‌اول تصمیم‌گیری خواهد شد.

مدیرعامل همراه‌اول ضمن تکذیب برخی اخبار در مورد نقش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مدیریت شرکت توسعه کسب‌و‌کار ایرانی(توسکا) و اپلیکیشن «روبیکا» اعلام کرد: علی‌رغم تبلیغات برخی رسانه‌ها و اشخاص در شبکه‌های اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام هیچ‌گونه مالکیت، مدیریت و انتفاعی از این شرکت و اپلیکیشن روبیکا نداشته و ندارد و این اخبار و تبلیغات اساسا کذب است.

فرهنگ در پایان با اشاره به اقدامات اپراتور اول در مورد سیل اخیر افزود: همراه‌اول در روزهای اخیر علاوه بر برقراری مکالمه رایگان در مناطق سیل‌زده، برخی اقلام امدادی مورد نیاز مردم این مناطق را نیز تامین کرده است.

اما بر اساس گزارش دیگری از این اپراتور، جزئیات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ارتباطات سیار ایران که روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، اعلام شد.

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه، مجمع عمومی عادی سالیانه همراه‌اول(سهامی عام) به شماره ثبت ۳۱۷۵۱۲، در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، واقع در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می شود.

استماع گزارش هیات مدیره درباره عملکرد مالی منتهی به 29/12/1397، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به 29/12/1397، اتخاذ تصمیم درباره میزان سود تقسیمی، تعیین حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1398، تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، از موارد دستور جلسه ذکر شده است.

كلود كامپيوتينگ-محاسبات ابری

تقویم تاریخ ICT ایران

شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین

تقویم تاریخ ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه