هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور
هفته نامه عصر ارتباط - اولین و پر تیراژترین هفته نامه iCT کشور

ماوس مخصوص بازی با طراحی ارگونومیک

ایسوس ماوس ROG Pugio را معرفی کرد، یک ماوس مخصوص بازی با طراحی ارگونومیک و سوکت انحصاری با تعویض آسان سوییچ که به راحتی می‌توان با هر دو دست راست و چپ با آن کار کرد و از کلیدهای جانبی قابل تظیم بهره می‌برد. ماوس گیمینگ Pugio به همراه سوکت انحصاری تعویض آسان سوییچ عرضه شده است که به کاربران اجازه می‌دهد از سوییچ‌هایی با بازخورد متفاوت و طول عمر 50 میلیون کلیک استفاده کنند. علاوه بر این، ROG Pugio دارای یک سنسور مخصوص بازی اپتیکال 7200DPI، نورپردازی ASUS Aura RGB و پشتیبانی از ASUS Aura Sync است.

ماوس مخصوص بازی ROG Pugio به گونه‌ای طراحی شده است که با هر دو دست بتوان از آن استفاده کرد و همچنین با کلیدهای جانبی قابل تغییر، نیازی نیست گیمرها برای عدم فشار تصادفی کلیدهای کناری، حالت دست خود را تغییر دهند و تنها کافی است تا همان‌طور که می‌خواهند کلیدهای جانبی را تنظیم کنند. ROG Pugio دارای کلیدهای جانبی مغناطیسی است (در هر طرف دو عدد) که می‌توانند با یک کاور پلاستیکی تعویض شوند.

سوکت انحصاری تعویض آسان سوییچ ایسوس به گیمرها اجازه می‌دهد تا به راحتی سوییچ‌هایی را با بازخورد و مقاومت دلخواه نصب کنند. این کار با تعویض سوییچ‌های فرسوده به طول عمر ماوس نیز می‌افزاید.

ROG Pugio دارای سوییچ‌های بادوام Omron است که طول عمری برابر با 50 میلیون کلیک دارند.

 

نورپردازی ASUS Aura RGB به کاربران اجازه می‌دهد تا جلوه‌های نوری و سبک نورپردازی مورد علاقه خود را از بین میلیون‌ها رنگ انتخاب کنند. ROG Pugio دارای نورپردازی Aura RGB در سه ناحیه است که شامل کانال‌های نوری زاویه‌دار در پشت ماوس می‌شود.

توسط دکمه ROG Sync hotkey نیز می‌توان در آن واحد به نورپردازی هماهنگ میان صفحه کلید ROG Claymore و ROG Pugio دست یافت. ROG Pugio دارای یک سنسور اپتیکال رده مخصوص بازی با دقت 7200 DPI، سرعت ردیابی 150 IPS و شتاب 30g است تا برترین سرعت، دقت و شتاب مورد نیاز برای یک تجربه گیمینگ را تضمین کند. یک سوییچ DPI جداگانه اجازه می‌دهد تا فوراً بین دو سطح حساسیت مختلف جابه‌جا شوید و دارای یک شاخص است تا حالت فعلی را نشان دهد.

درج دیدگاه

بررسی بازی