ایسوس از دو ابزار جانبی مخصوص بازی سری Cerberus رونمایی کرد

سری مخصوص بازی Cerberus با هدست Cerberus V2 و صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB برای فراهم آوردن تجربه استثنایی بازی بروزرسانی شده است.

ایسوس از دو ابزار جانبی مخصوص بازی سری Cerberus رونمایی کرد

سری مخصوص بازی Cerberus با هدست Cerberus V2 و صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB برای فراهم آوردن تجربه استثنایی بازی بروزرسانی شده است.

ایسوس با افتخار امروز از هدست مخصوص بازی Cerberus V2 و صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB رونمایی کرد؛ آخرین لوازم جانبی‌های مخصوص بازی در سری پرفروش سربروس.

هدست مخصوص بازی Cerberus V2

هدست Cerberus V2 دارای درایورهای ASUS Essence می‌باشد که صدایی بکر و دست‌نخورده را تحویل می‌دهند. مهندسان ایسوس اندازه درایورها که در نسخه اول سربروس  60میلی‌متر بود را به 53 میلی متر در Cerberus V2 کاهش دادند تا هدست از محفظه‌های بزرگتری برخوردار شده و صدایی غنی‌تر و طبیعی تر را ارائه دهد. هدست Cerberus V2  که از واکنش بسامدی گسترده درایورها بهره می‌برد، صدای باس قوی و صدای زیر دقیق دامنه متوسط و بالا را برای کاربر فراهم می‌آورد که آن را به انتخابی ایده‌آل برای بازی و گوش دادن به موسیقی تبدیل کرده است.

برای اینکه سربند هدست Cerberus V2 بتواند سختی‌های بازی‌های شدید را تحمل کند، در ساخت آن از استیل ضد زنگ و بادوام استفاده شده است. این طراحی جدید علاوه بر اینکه  70% قوی‌تر از مدل اولیه Cerberus می‌باشد، 60% سبک‌تر، 50% نازکتر و 30% بزرگتر نیز می‌باشد که آن را به انتخابی راحت‌تر و مناسب‌تر برای بازی‌های طولانی و گوش دادن به موسیقی در حین حرکت بدل کرده است.

کانکتور ترکیبی 4 قطبی صدا/میکروفون Cerberus V2 با رایانه های شخصی و مک، کنسول‌های بازی و موبایل‌ها سازگاری دارد. جدا بودن فیش های صدا و میکروفون در Cerberus V2 باعث شده بتوانید به آسانی در دستگاه های دو درگاهه از جمله مادربردها و مدل های خاص لپ تاپ‌ها از آن استفاده کنید.

Cerberus V2 با دو میکروفون از طراحی فکورانه ای برخوردار است: میکروفون قابل جدا شدن آن زمان بازی ارتباطات شفاف شما را با همبازی‌های فراهم می‌آورد و میکروفون ثابت آن برای تماس های صوتی و سایر کارهای روزمره مناسب می باشد. همچنین هدست Cerberus V2 در سه رنگ جذاب قرمز، سبز و آبی برای مطابقت با سلیقه فردی شما در دسترس می‌باشد.

ایسوس از دو ابزار جانبی مخصوص بازی سری Cerberus رونمایی کرد

صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB

صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB با سوئیچ‌های RGB کاملا مکانیکی  Kaihua (در رنگ‌های قرمز، آبی، قهوه‌ای و مشکی)  ساخته شده است که بازخورد لمسی و رعدآسا به همراه طول‌عمر بسیار زیاد در حدود 70 میلیون ضربه را فراهم می‌آورند. طراحی واکنش‌گرا 100% آنتی‌گوستینگ و فناوری تشخیص همزمان و جداگانه کلیدها صرف‌نظر از اینکه چند بار کلیدهای دیگر را فشار داده‌اید، هر ضربه کلید را تشخیص می دهد. افزون بر این صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB دارای قابلیت نورپردازی پس‌زمینه از بین‌ میلیون‌ها رنگ برای هر کلید به‌طور جداگانه است که با هفت جلوه نوری از پیش تعیین شده با قابلیت شخصی سازی رنگ، می‌توانید به راحتی یک صفحه‌کلید سفارشی خلق کنید که تجربه گیمینگ شما را بهبود می‌بخشد.

ایسوس از دو ابزار جانبی مخصوص بازی سری Cerberus رونمایی کرد

صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB همچنین دارای کلیدهای ماکرو اختصاصی می‌باشد که به شما اجازه می‌دهند تا دستورات پیچیده را تنها با یک کلیک انجام دهید.

ضبط ماکرو در حین کار، باعث آسان شدن فرآیند برنامه‌ریزی کلیدهای فوری جدید برای ماکرو بدون خروج از بازی می‌شود. ماکروها در صفحه‌ کلید ذخیره می‌شوند، بنابراین در صورت استفاده از Cerberus Mech RGB در رایانه‌های شخصی متعدد نیز قابل دسترسی هستند.

علاوه بر این Cerberus Mech RGB دارای مجموعه‌ای کامل از کلیدهای کنترل رسانه جداگانه می‌باشد و همچنین از قابلیت قفل موقت کلید Windows نیز بهره می‌برد که کلید ویندوز را در برابر جلوگیری از اعمال ضربه ناخواسته هنگام بازی غیرفعال می‌کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه