پایان قدرت نمایی Core i7؛ Basin Falls در راه است!

آن طور که از شرکت اینتل درز کرده است، نسل جدیدی از پردازنده های قوی اینتل اوخر سال به بازار عرضه خواهد شد.این پلتفرم جدید مبتنی بر سوکت LGA2066 کار می کند و حافظه DD4 را پشتیبانی می‌کند و شامل CPU شش، هشت و ده هسته‌‎ای است.

پایان قدرت نمایی Core i7؛  Basin Falls در راه است!

ظاهراً هر دو سری ower-end Kaby Lake-X و Skylake-X را شامل می‌شود و نام تجاری آن Basin Falls است.آن طور که از شرکت اینتل درز کرده است، نسل جدیدی از پردازنده های قوی اینتل اوخر سال به بازار عرضه خواهد شد.این پلتفرم جدید مبتنی بر سوکت LGA2066 کار می کند و حافظه DD4 را پشتیبانی می‌کند و شامل CPU شش، هشت و ده هسته‌‎ای است. ظاهراً هر دو سری ower-end Kaby Lake-X و Skylake-X را شامل می‌شود و نام تجاری آن Basin Falls است.

طبق گزارشات اعلام شده این پلتفرم جدید نوعی از Core i9 در هر دو نسخه است که یکی از آن ها ۱۰ هسته و دیگری ۱۲ هسته دارد. و همچنین PCIe lanes بیش‌تر بهره‌مند می‌باشد.
این پلتفرم های جدید بازار گیم ها و کاربران آن ها را هدف قرار داده اند و انتظار می‌رود در کنفرانس و نمایشگاه GamesCon 2017 عرضه شود و جزییات قیمت و زمان دسترسی به آن نیز همزمان با این رویداد منتشر خواهد شد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه