همايش كارآفرينی با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار می شود

اتاق بازرگاني ايران به مناسبت هفته ملي كارآفريني همايشي با عنوان "آينده كار و كارآفريني جوانان در ايران" با حضور معاون علمي فناوري رياست جمهوري، نائب رييس مجلس و رييس اتاق بازرگاني برگزار مي‌كند.

همايش كارآفرينی با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار می شود

اتاق بازرگاني ايران به مناسبت هفته ملي كارآفريني همايشي با عنوان "آينده كار و كارآفريني جوانان در ايران" با حضور معاونعلمي فناوري رياست جمهوري، نائب رييس مجلس و رييس اتاق بازرگاني برگزار مي‌كند.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران، هدف از برگزاري اين همايش تقويت، ساماندهي اكوسيستم كارآفريني كشور و ايجاد همگرایي و انسجام بيشتر بين كارآفرينان و در نتيجه افزايش آمار اشتغال عنوان شده است.

در اين همايش كه با همكاري اتاق بازرگاني ايران و سازمان ملي كارآفريني طرح‌ريزي شده است غلامحسين شافعي رييس اتاق بازرگاني ايران، سورنا ستاري معاون علمي فناوري رييس جمهور، عبدالرضا مصري نائب رييس مجلس شوراي اسلامي، لعيا جنيدي معاون حقوقي رييس جمهور و محمد عطارديان رييس هيات مديره كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران سخنراني مي‌كنند.

مهمترين محورهاي اين همايش شامل جهاني شدن اقتصاد و آينده كار، تكنولوژي‌هاي نوين و تاثير آن بر كسب و كارهاي سنتي،چگونگي مشاركت تيم‌هاي نوآور با بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ، برنامه‌هاي حمايتي دولت از كارآفرينان بنگاه‌هاي كوچك و متوسط و چالش‌هاي قانوني و مقرراتي كسب و كارهاي نوين است.

گفتني است در اين همايش يك پنل تخصصي با حضور متخصصان و كارآفرينان حوزه كسب و كارهاي نوين،بنگاه‌هاي اقتصادي سنتي و بزرگ و همچنين استارتاپ‌ها برگزار شده و در انتهاي جلسه نيز به پرسش‌هاي حضار پاسخ داده مي‌شود.

شايان ذكر است اين جلسه روز شنبه پنجم مرداد ماه از ساعت 15.30 الي 19 در اتاق بازرگاني ايران برگزار مي‌شود و از تمامي اعضاي اتاق بازرگاني ايران جهت شركت در آن دعوت شده است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه