بازیابی هارد اکسترنال با نرم افزار EaseUS Data Recovery در 1 دقیقه

هارد اکسترنال همکار خود را از او گرفته اید تا پروژه تدوین فیلمی که در دست انجام دارید را به سرانجام برسانید. حین کپی شدن فولدر حجیم پروژه تدوین، برق کامپیوتر قطع می شود.

بازیابی هارد اکسترنال با نرم افزار EaseUS Data Recovery در 1 دقیقه

هارد اکسترنال همکار خود را از او گرفته اید تا پروژه تدوین فیلمی که در دست انجام دارید را به سرانجام برسانید. حین کپی شدن فولدر حجیم پروژه تدوین، برق کامپیوتر قطع می شود. بعد از اتصال مجدد برق به امید اینکه کپی ناقص مانده و از اول باید این کار را انجام دهید My Computer   را باز می کنید اما هارد اکسترنال دیگر شناسایی نمی شود. در اثر نوسان برق اطلاعات هارد خراب شده و ساعت ها کاری که همکارتان روی پروژه انجام داده بود از بین رفته است.

برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال چه راهی وجود دارد؟

خبر خوش اینکه مجبور نیستید کل پروژه را از اول انجام دهید. اطلاعات هارد اکسترنال مثل سایر حافظه های جانبی قابلیت ریکاوری دارند باید امیدوار باشید که هارد نسوخته باشد در این صورت شانس بازگردانی اطلاعات هارد اکسترنال وجود دارد. برای این کار لازم است از برنامه های ریکاوری دیتای پاک شده استفاده کنید.

برنامه EaseUS Data Recovery برای ریکاوری اطلاعات

بین برنامه های ریکاوری موجود در سطح اینترنت، نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که قبلا امتحانش را پس داده است. EaseUS Data Recovery حرفه ای ترین برنامه ریکاوری اطلاعات پاک شده می باشد که در چشم به هم زدنی فایل های از دست رفته را دوباره به چرخه حیات دنیای صفر و یک برمی گرداند.

سرعت ریکاوری نرم افزار EaseUS Data Recovery چقدر است؟

نرم افزار EaseUS Data Recovery بعد از تعیین مسیر، نوع فایل و... با دقت بالا و در مدت کوتاهی ریز به ریز تمام نقاط قابل بازگردانی را بررسی می کند و نتیجه را در اختیار کاربر قرار می دهد. اگر حجم فولدر یا درایوی که برای ریکاوری تعیین کرده اید زیاد نباشد حتی زیر یک دقیقه به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

آموزش کار با نرم افزار EaseUS Data Recovery

قدم نخست:  نرم افزار EaseUS Data Recovery را رایگان از طریق  سایت رسمی شرکت EaseUS دریافت و نصب کنید. مسیر یا درایوی که قرار است ریکاوری شود را انتخاب کرده و اسکن را بزنید.

قدم دوم:  اجازه دهید عملیات جستجو تا انتها انجام شود. در پایان نام و مشخصات فایل های پیدا شده را مشاهده می کنید.

قدم سوم:  هر کدام از فایل ها را که می خواهید تیک بزنید و روی دکمه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.

با همین 3 قدم ساده می شود یک هارد اکسترنال یا سایر حافظه های جانبی متصل به کامپیوتر یا لپ تاپ را ریکاوری اطلاعات کرد. آخرین نسخه نرم افزار EaseUS Data Recovery را همیشه می توانید از سایت سازنده، این برنامه دانلود نمایید.