رپورتاژ آگهی؛

تجربه ی شخصی من از خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک

من هم مثل خیلی از آدم‌ها عاشق سفر کردنم، اما به دلیل مشغله‌ی زیاد که فکر کنم مهم‌ترین عامل به هم خوردن سفر هامون باشه زیاد فرصت سفر کردن، نصیبم نمیشه.

تجربه ی شخصی من از خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک

من هم مثل خیلی از آدم‌ها عاشق سفر کردنم، اما به دلیل مشغله‌ی زیاد که فکر کنم مهم‌ترین عامل به هم خوردن سفر هامون باشه زیاد فرصت سفر کردن، نصیبم نمیشه.

برای آدم‌هایی مثل من تعطیلات عید نوروز مثل یک فرصت طلایی میمونه که بتونیم یک بار در سال بدون فکر و خیال سفر کنیم، که اون هم متاسفانه مسائل خاص خودش رو داره!

البته قصد من از گفتن این حرف‌ها صرفاً درد و دل نیست، بلکه میخوام راجع به راهی صحبت کنم که به من کمک کرد تا بتونم بیشتر سفر کنم.

بذارین دقیق‌تر بگم، موضوع بر میگرده به عید نوروز اخیر که از قضا من از ساعاتِ زیادِ کارِ قبلِ عید خسته بودم و حسابی هوس سفر داشتم، راستش برنامه‌ریزی‌هایی هم کرده بودم که کجا برم و چه تاریخی بلیط هواپیما بخرم ولی همه‌ی برنامه هام در ابتدای کار به در بسته خورد!

اولش مثل روال هر سال با یک آژانس هواپیمایی صحبت کردم و بهم گفته شد که تعداد کمی بلیط هواپیما به همراه هتل باقی مانده و باید مبلغ زیادتری براشون پرداخت کنم که با بودجه‌ی من هماهنگ نبود.

از اون طرف هم مدیرم ازم خواست که سه روز بیشتر کار کنم چون هنوز کارهای عقب مانده داشتیم که باید تا قبل سال جدید به اتمام می‌رسیدن.

دیگه کم کم باورم شده بود که امسال از سفری که براش خیالبافی کرده بودم خبری نیست و نوروز کسل کننده‌ای رو در پیش دارم، تا اینکه دوستم راجع به خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک برام توضیح داد و گفت به راحتی بلیط هواپیما به همراه هتل رو از سامتیک خریداری کردن و چند روز دیگه عازم سفرن.

از اونجایی که هیچوقت اهل تکنولوژی نبودم برام عجیب بود اما امتحانش که ضرر نداشت، خلاصه کنم...وارد سایت سامتیک شدم و با نا امیدی مقصدم رو وارد کردم، چند ثانیه بعد باورم نمی‌شد همچین لیستی از تمام پروازها رو به روم قرار داره، برای همین باز به صفحه‌ی اصلی برگشتم تا بیشتر از سامتیک سر در بیارم.

چون اولین بارم بود به صفحه‌ی راهنما رفتم، در این صفحه راهنمایی کاملی در مورد خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک نوشته شده بود و گوشه کنار سایت تضمین پشتیبانی 24 ساعته داده شده بود، همه‌ی اینها باعث حس دلگرمی من شد و حدس زدم آدم‌های حرفه‌ای اون سمت ماجرا فعالیت میکنن و تصمیم گرفتم خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک رو تجربه کنم.

 اگر بگم در مدت بسیار کوتاهی یک بلیط ارزان هواپیما از سامتیک پیدا کردم و خریدم دروغ نگفتم، باورم نمی‌شد که انقدر راحت میتونستم برنامه ریزی سفر هام رو انجام بدم و در کمتر از یک ساعت بلیط هواپیما به همراه هتل مورد نظرم رو رزرو کنم و با یک ایمیل تمام اطلاعات برام ارسال بشه!

برای من که عاشق سفر هستم ولی مشغله‌ی زیادی دارم سامتیک بهترین گزینه برای هماهنگ کردن و صرفه جویی در زمان و بودجه‌ام بوده و تا الان خرید بلیط آنلاین هواپیما از سامتیک رو به آدم‌های زیادی پیشنهاد دادم و همیشه هم با تشکر و رضایت اون ها مواجه شدم، برای همین با اطمینان خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامتیک رو به شما هم توصیه می‌کنم تا لذت یک سفر آرام و بی دغدغه رو از همان ابتدای مسیر تجربه کنید.

 

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه