نمایشگر اپل واچ سری 2 و 3 صورت رایگان تعویض میشود

این شرکت می‌گوید که سری اپل واچ 2 و 3 در موارد معدودی دچار ترک خوردگی‌هایی در حاشیه نمایشگر می‌شوند که از یک سمت نمایشگر آن شروع شده و دور تا دور آن ادامه پیدا می‌کند.

نمایشگر اپل واچ سری 2 و 3 صورت رایگان تعویض میشود

این شرکت می‌گوید که سری اپل واچ 2 و 3 در موارد معدودی دچار ترک خوردگی‌هایی در حاشیه نمایشگر می‌شوند که از یک سمت نمایشگر آن شروع شده و دور تا دور آن ادامه پیدا می‌کند. کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند می‌توانند به صورت رایگان در مراکز تأیید شده سرویس‌دهی و خدمات اپل نمایشگر ساعت خودشان را تعویض کنند.

علاوه بر این کاربران می‌توانند با بخش پشتیبانی اپل برای تعمیر پستی هم ارتباط برقرار کنند. اپل اعلام کرده تمام ساعت‌های آلومینیومی سری 2 و سری 3 شامل این خدمات می‌شوند. البته به نظر می‌رسد که تعویض نمایشگر فقط برای ساعت‌هایی که نمایشگر آن‌ها دقیقا مطابق با توضیحات بالا ترک خورده باشد انجام خواهد شد و اگر ترک خوردگی نمایشگر با الگوی ذکر شده مطابقت نداشته باشد در این برنامه جای نخواهد گرفت.

اپل همچنین گفته که کاربران تا سه سال بعد از اولین تاریخ عرضه رسمی اپل واچ 2 و 3 یا 1 سال پس از آغاز برنامه تعمیر نمایشگر قادر خواهند بود از این خدمات استفاده کنند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه