بررسی محتویات یخچال با دوربین هوشمند ممکن شد

دوربین Fridge Eye محتویات داخل یخچال و فریزر را چک می‌کند و از طریق یک اپلیکیشن به کاربر اطلاع می‌دهد.

بررسی محتویات یخچال با دوربین هوشمند ممکن شد

دوربین Fridge Eye محتویات داخل یخچال و فریزر را چک می‌کند و از طریق یک اپلیکیشن به کاربر اطلاع می‌دهد.

 ایــــن دوربیـــــن هوشـــــمند بـــــــه سهولــت داخـــــــل یخچال یا فریزر متصل می‌شود و به کمک لنزهایی با زاویه دید بالا، محتویات و مواد غذایی را رصد کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به این ترتیب شما می‌توانید با خیالی آسوده به فروشگاه رفته و در هر مکان و زمانی و تنها با مراجعه به تلفن همراه، محتویات داخل یخچال خود را به‌صورت آنلاین مشاهده و مواد غذایی مورد نیازتان را خریداری کنید. برای بهره‌گیری از این فناوری تنها کافی است این دوربین را در یکی از طبقات یخچال خود نصب کرده و همزمان اپلیکیشن آن را به‌صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی دانلود کرده و در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Ios و Android) نصب کنید. به محض باز کردن در، اپلیکیشن این دوربین فعال شده و فضایی وسیع از داخل یخچال و فریزر را به کاربر نشان می‌دهد.

 لنزهای پیشرفته این دوربین زاویه‌ای گسترده از فضای داخلی و محتویات مواد غذایی را در تلفن همراه نمایش گذاشته و کاربر را از وجود مواد غذایی موردنیاز مطلع می‌کند. چشمی این سیستم دارای یک نور داخلی است تا محیط تاریک داخل یخچال را برای کاربر روشن کرده و شناسایی و تشخیص مواد غذایی را برای وی آسان کند.

کاربران به کمک این سیستم هوشمند در مصرف موادغذایی صرفه‌جویی   و تا حد بسیاری از اتلاف آن جلوگیری می‌کنند. چرا که شما با مشاهده محتویات داخلی یخچال در فروشگاه متوجه بودن یا نبودن مواد غذایی مورد نیاز خود شده و مواد غذایی تکراری نمی‌خرید. به طور مثال شما زمانی که در فروشگاه هستید و به یاد نمی‌آورید که آیا در یخچال تخم مرغ دارید یا خیر، می‌توانید به سهولت به تلفن همراه خود مراجعه کرده و با اتصال به اینترنت و اپلیکیشن این سیستم، محتویات داخل یخچال خود را مشاهده کرده و با خیالی آسوده خرید کنید. پیش‌بینی شده است دوربین Fridge Eye تا نوامبر 2020 به بازارهای جهانی عرضه شود.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه