ایده ای فوق العاده از مایکروسافت به نام ‘Surface Note’

کاربر خوش ذوقی به نام Ryan Smalley کانسپت جالبی را با توجه به وعده ها و پیش بینی های احتمالی از گوشی موبایل با صفحه نمایش قابل تا شدن که می تواند از سوی مایکروسافت معرفی و روانه بازار شود ارائه کرده که دیدن ان ابدا خالی از لطف نیست.

ایده ای فوق العاده از مایکروسافت به نام  ‘Surface Note’

همانطور که میدانید مدت نسبتا زیادی است که مایکروسافت تولید تلفن‌های همراه را به صورت رسمی متوفق کرده و گویا مقدار زیادی در زمینه ادامه دادن این بیزینس تردید دارد. به عقیده ما و بسیاری از منتقدین بسیار بعید است که کمپانی قدرتمند مایکروسافت بتواند بیخیال این کسب و کار پر سود شود. احتمالات فراوانی راجع به طرح‌های در دست کار این کمپانی وجود دارد که همگی خبر از یک اتفاق فوق العاده ازسوی این شرکت امریکایی دارند.

کاربر خوش ذوقی به نام Ryan Smalley کانسپت جالبی را با توجه به وعده‌ها و پیش بینی‌های احتمالی از گوشی موبایل با صفحه نمایش قابل تا شدن که می‌تواند از سوی مایکروسافت معرفی و روانه بازار شود ارائه کرده که دیدن ان ابدا خالی از لطف نیست.

امکان خم شدن این تلفن همراه با توجه به پتنت‌هایی که توسط مایکروسافت ثبت شده طراحی شده و این کانسپت ‘Surface Note’ نام دارد. شواهد موجود نشان از لب لب بودن صفحه نمایشی دارد که بدون حاشیه طراحی شده و در حال اجرای ویندوز ۱۰ است. گویا این دستگاه از  Surface Pen هم پشتیبانی می‌کند.

دیدن تصاویر این گوشی موبایل که حاصل تخیل یکی از علاقه مندان مایکروسافت بوده و پتنت‌های این شرکت را دنبال می‌کند ابدا خالی از لطف نیست.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه