رپورتا‍ژ آگهی؛

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

نام کتابچین برای افرادی که اهل مطالعه هستند بسیار آشنا می‌ باشد. علاوه بر سایت کتابچین اپلیکیشنی نیز با این نام موجود می باشد که دارای بخش هایی برای دریافت رایگان و یا خرید کتاب می باشد. انواع کتاب ها با موضوعات مختلف در این اپلیکیشن کتابچین  وجود دارد. هر فردی می تواند با ایجاد یک حساب کاربری در این اپلیکیشن یک صفحه شخصی برای خود داشته باشد.

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

نام کتابچین برای افرادی که اهل مطالعه هستند بسیار آشنا می‌ باشد. علاوه بر سایت کتابچین اپلیکیشنی نیز با این نام موجود می باشد که دارای بخش هایی برای دریافت رایگان و یا خرید کتاب می باشد. انواع کتاب ها با موضوعات مختلف در این اپلیکیشن کتابچین  وجود دارد. هر فردی می تواند با ایجاد یک حساب کاربری در این اپلیکیشن یک صفحه شخصی برای خود داشته باشد.

 

اپلیکیشن کتابچین چیست؟

اگر طرفدار کتاب و کتاب خوانی هستید می دانید که امروزه نحوه مطالعه کردن نیز با پیشرفت تکنولوژی ها تغییر کرده و ورق زدن کتاب که بسیار دلنشین است برای خیلی از مردم کنار گذاشته شده است که البته  شاید علاقمندان به کتاب به دلیل کمبود فرصت و دست یافتن سریع با کمک این ابزار ها  از این روش ها استفاده می نمایند.

این نرم افزار دارای بخش های متنوعی است که هر کدام برای افراد عاشق مطالعه یک جذابیت ویژه دارد. اگر به عناوین کتاب های آن سری بزنید متوجه خواهید شد که انواع موضوع های کتاب ها در این مجموعه وجود دارد که  شما با توجه به سلیقه، یک گزینه را انتخاب خواهید کرد و در صفحه ای جدید لیست کتاب هایی مرتبط با آن موضوع دریافت خواهد شد. سپس کتاب مورد نظرتان را پیدا می کنید و در صورت رایگان بودن کتاب را دانلود کرده و در صورتی که رایگان نباشد باید در سبد خریدتان انتخاب کنید و آن را خرید نمایید تا فایل دیجیتالی کتاب به کتابخانه شخصی تان در نرم افزار کتابچین اضافه شود.

با استفاده از اپلیکیشن کتابچین لذت مطالعه را چند برابر احساس خواهید کرد زیرا همه امکانات با سرعت و به راحتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

آشنایی با اپلیکیشن کتابچین

کتابچین و ترویج کتاب صوتی

انواع کتاب های صوتی در اپلیکیشن کتابچین موجود است. کتاب صوتی برای کسانی که فرصت مطالعه را ندارند و زمان هایی طولانی در مسیر هستند می تواند بسیار مناسب باشد، این افراد می توانند کتاب مورد علاقه شان را با یک صدای دلنشین گوش دهند و هم از فرصت های سوخته خود استفاده کنند.

احساس به هدر رفتن فرصت ها با گوش کردن به کتاب های صوتی از بین می رود. کتاب به هر طریقی به حافظه انسان سپرده شود بسیار مفید است .کتاب ها حاصل دست رنج نویسندگانی هستند که سال ها تجربه خود را وقف نوشتن کرده اند و این نوشته ها گاهی با تخیل و گاهی با واقعیت ترکیب می شود. حالا این کتب، به هر طریقی به جان انسان بنشیند چه با خواندن کتاب و چه با گوش کردن به کتاب بسیار دلنشین خواهد بود. اپلیکیشن کتابچین این فرصت را برای همه افراد علاقمند فراهم کرده است تا کتاب های صوتی در اختیار مردم علاقمند به فرهنگ و کتابخوانی قرار بگیرد. استفاده از کتاب های صوتی هم به صورت آنلاین و هم به شکل آفلاین قابل استفاده است.

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

کتاب صوتی در اپلیکیشن کتابچین

 

 

دسترسی آسان به رمان های ایرانی  

طرفداران بسیاری از رمان های ایرانی از طریق اپلیکیشن کتابچین می توانند به این گونه داستان ها دسترسی داشته باشند. رمان های ایرانی بسیاری از نویسندگان شناخته شده از طریق این اپلیکیشن در اختیار علاقمندان قرار می گیرد و برخی از این داستان ها به صورت رایگان هستند و برخی دیگر را نیز باید خرید.

خواندن انواع رمان های فارسی به راحتی با این نرم افزار امکان پذیر است و دانلود کتابها نیز بدون هیچ مشکلی امکان پذیر خواهد بود. باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن کتابچین حقوق ناشران را در نظر می گیرد و کتابی که خرید می گردد و در اختیار فرد قرار می گیرد در همان اپلیکیشن و همان فرد قابل استفاده خواهد بود و فرد دیگری اجازه استفاده از آن را نخواهد داشت.

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

دسترسی به انواع رمان ایرانی

 

دریافت اطلاعات کلی از کتاب قبل از دانلود

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید از طریق اپلیکیشن کتابچین می توانید انواع دسته بندی کتاب ها را مشاهده نمایید و از طریق این دسته ها به کتاب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. قبل از خرید و یا دانلود کتاب، در بخشی برای دریافت اطلاعات کتاب نیز می توانید به کلیاتی از آن دسترسی پیدا نمایید که این مسیر، بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا این روش، انتخاب را برای هر شخص راحت تر می کند.

 

تجربه ی یک مطالعه رویایی با کتابچین

دسته بندی انواع کتاب در اپلیکیشن

 

بخشی از اپلیکیشن کتابچین مرتبط با پر مخاطب ترین کتاب ها می باشد که شما هم می توانید آنها را بررسی نمایید، شاید کتاب مورد علاقه شما هم درآن جای گرفته باشد. از دیگر امکانات این نرم افزار می‌توان به یادداشت نویسی و نشانه گذاری صفحات و فهرست هوشمند و نشانه گذاری خطوط اشاره نمود که هر کدام دارای توضیحاتی مفصل می باشد. زمانی که کتاب های متنی را مطالعه می کنید، می توانید بخش هایی که مورد علاقه شما است هایلات کنید و حتی نظرات خود را برای آن کتاب در بخش نظرات ارسال کنید.

 

 

طریقه نصب

اپلیکیشن کتابچین را به راحتی از طریق مارکتهای معتبر مثل گوگل پلی و یا سایت کتابچین  دانلود کرده و نصب کنید. این اپلیکیشن از طریق موبایل( اندروید  و IOS) و رایانه قابل دسترس است.

این اپلیکیشن می تواند با کاهش هزینه های مسیر تولید و توزیع کتاب، موجب افزایش مطالعه در جامعه گردد. در ضمن بسیاری از کتاب های این برنامه رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. این برنامه قابلیت نصب در تمام سیستم های عامل ویندوز ، اندروید و آی و اس را دارد. به یاد داشته باشید که کتاب ها را از طریق این اپلیکیشن می توانید به صورت آفلاین نیز مطالعه کنید و در هر زمانی از شب و روز  این امکان برای شما فراهم است تا به راحتی با دنیایی از هزاران کتاب روبرو باشید.

در لینکهای زیر می توانید اپلیکیشن کتابچین را بسته به سیستم عامل خود دانلود نمایید:

نسخه اندروید

نسخه آی او اس

نسخه ویندوز

 

 

 

 

 

.

 

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه