رپورتاژ آگهی

کایروپراکتیک تحولی نو در درمان انواع بیماری‌ها بدون عوارض!

در دنیای امروزی انواع مختلفی از علوم پزشکی برای درمان بیماری‌های مختلف وجود دارد که هر شخصی بنا به بیماری خود می‌تواند از این علوم بهره ببرد.

کایروپراکتیک تحولی نو در درمان انواع بیماری‌ها بدون عوارض!

در دنیای امروزی انواع مختلفی از علوم پزشکی برای درمان بیماری‌های مختلف وجود دارد که هر شخصی بنا به بیماری خود می‌تواند از این علوم بهره ببرد. مفهوم تازه‌ای که در علم پزشکی مطرح می‌شود کایروپراکتیک است که برای بسیاری از افراد جامعه چیز ناشناخته‌ای است. در این مقاله ما قصد داریم بگوییم که کایروپراکتیک چیست و چه فوایدی می‌تواند برای ما داشته باشد. همچنین با مفهموم ماساژ این علم نیز آشنا خواهید شد. همراه ما باشید...

آیا میدانید کایروپراکتیک به چه مفهومی است؟

کایروپراکتیک تحولی نو در درمان انواع بیماری‌ها بدون عوارض!

کایروپراکتیک یک نوع عملکرد پزشکی است که برای بهبود بیماری‌های مربوط به ستون فقرات و استخوان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته چون این علم جزوی رسمی از علم پزشکی محسوب نشده و تدریس دانشگاهی نیز ندارد فردی که در این علم متخصص است هیچگونه مدرک دانشگاهی دریافت نمی‌کند.

این علم برچه پایه‌ای است؟

از لحاظ تاریخی، کایروپراکتورها معتقد بودند که یک ستون فقرات ناهموار می‌تواند باعث بیماری شود. تصور می‌شد که این اتفاق از طریق سیستم عصبی مرکزی و چیزی به نام “دانش ذاتی” رخ می‌دهد.

اصلی‌ترین تکنیک کایرو پراکتیک، شامل درمانهای دستی، مخصوصا درمان سنتی ستون فقرات، اصلاح مفاصل و بافت های نرم است.

کایروپراکتورها متخصص‌های درمان کایروپراکتیک هستند که بر درمان اختلال‌های ماهیچه‌ای عصبی متمرکز بوده و بر درمان و اصلاح ستون فقرات به صورت دستی تاکید دارند.

کایروپراکتیک تحولی نو در درمان انواع بیماری‌ها بدون عوارض!

کایروپراکتیک برای چه بیماری‌هایی مفید است؟

همانگونه که بیان شد این بیماری برای بیماری‌های مربوط به ستون فقرات می‌تواند مفید واقع شود. البته قبل از هرکاری بهتر است که با پزشک متخصص خود صحبتی داشته و از وی اجازه این امر را بگیرید.

اما به صورت کلی برای این بیماری‌ها می‌تواند موثر باشد:

گردن درد

درد کمر

درد قفسه سینه

با تکامل این حرفه، کایروپراکتیک به عنوان یک عمل پزشکی مکمل شناخته شد. در برخی کشورها ، امروزه به عنوان بخشی از جریان اصلی پزشکی در نظر گرفته می‌شود.

ماساژ کایروپراکتیک به چه مفهومی است:

اگر تکنیک‌های ماساژ درمانی را با تکنیک‌های این علم ترکیب کنید نتیجه آن ماساژ کایروپراکتیک خواهد بود. این ماساژ برای بدن فواید بسیار زیادی دارد. از جمله فواید این ماساژ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

درمان پوکی استخوان

کمردرد را تسکین می‌دهد

تنش عضلانی را از بین می‌برد

کاهش افسردگی و اضطراب با ماساژ کایروپراکتیک

عملکرد بهتر در زندگی روزمره

افزایش گردش خون

رفع صدمات عضلانی و اتصالات اطراف آن

این‌ها فقط بخشی از فواید این نوع ماساژ است که می‌توانید از آن بهره ببرید. البته این نوع ماساژ فقط برای کسانی که بیماری‌های مربوط به ستون فقرات دارند توصیه می‌شود. افراد معمولی می‌توانند انواع دیگری از ماساژ مانند ماساژ ریلکسی را برای ماساژ گرفتن انتخاب نمایند.

بهترین نوع ماساژی که شما می‌توانید دریافت کنید ماساژی است که یک صندلی ماساژور به شما خواهد داد. این نوع صندلی‌ها می‌توانند تمامی اندام‌های بدن شما را به بهترین شکل ماساژ داده و احساس راحتی فراوان در بدنتان ایجاد کند.

همین حالا می‌توانید به سایت میسرست به آدرس www.Missrest.com مراجعه کرده و بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌های ماساژور را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید با مشاوران این سایت به صورت رایگان تماس برقرار کرده و از تجربیات آن‌ها نیز در این مورد بهره ببرید تا بتوانید بهترین نوع ماساژور را بر اساس نیاز و خواست خود انتخاب نمایید. ممنون که با این مطلب نیز همراه ما بودید.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه