تراکنش‌های موبایلی آپ در آذر98 افزایش یافت / آپ رهبر بازار پرداخت موبایلی و اینترنتی کشور

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، در بین شرکت های PSP از لحاظ تعداد و مبلغ بیشترین سهم تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی و نیز تعداد ابزار پذیرش اینترنتی کشور را داشته است.

تراکنش‌های موبایلی آپ در آذر98 افزایش یافت / آپ رهبر بازار پرداخت موبایلی و اینترنتی کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، این شرکت صدر نشین شرکت های PSP در تعداد و مبلغ سهم تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی و نیز تعداد ابزار پذیرش اینترنتی کشور است.

بر اساس جدیدترین گزارش شاپرک، شرکت آسان پرداخت در آذر ماه98 ، با کسب 84/37 درصد از سهم بازار تراکنش های اینترنتی، به عنوان ارائه دهنده خدمات به بیشترین تعداد تراکنش های مذکور، محسوب می شود و در جایگاه نخست قرار گرفته است .

همچنین این شرکت با افزایش 04/6 درصدی، با سبقت گرفتن از سایر شرکتهای فعال در این حوزه و با پوشش 88/29 درصدی از سهم تعداد تراکنش های موبایلی به عنوان دارنده ی بالاترین سهم در بازار تراکنش های موبایلی شناخته شده است.

ازاین‌رو آپ را می‌توان رهبر بازار پرداخت موبایلی و اینترنتی کشور دانست.

آسان پرداخت پرشین بر اساس نتایج رتبه‌بندی بیست و یکمین دوره شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته و رتبه ۳۶ را بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ در بین صد شرکت‌های برتر ایران را دارا است.

تراکنش‌های موبایلی آپ در آذر98 افزایش یافت / آپ رهبر بازار پرداخت موبایلی و اینترنتی کشورتراکنش‌های موبایلی آپ در آذر98 افزایش یافت / آپ رهبر بازار پرداخت موبایلی و اینترنتی کشور