تغییر در تعرفه های بسته های اینترنت نامحدود شبانه

در پی دستور رگولاتوری برای رعایت کف قیمت بسته های اینترنت از ۳۰ خرداد حجم شبانه بسته های آلفا و آلفا+ همراه اول تغییر می کند و فروش بسته های نامحدود شبانه و محدود شبانه متوقف می‌شود.

تغییر در تعرفه های بسته های اینترنت نامحدود شبانه

به گزارش خبرگزاری فارس، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو ابلاغ مصوبه 249 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعایت کف قیمت بسته های اینترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته های اینترنت خود شده‌اند.

در همین راستا شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه 30 خرداد ماه بسته های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده که شامل تغییر حجم شبانه بسته های آلفا و آلفا+ (4 بسته)، توقف فروش بسته های نامحدود شبانه در #1000* (6 بسته) و توقف فروش بسته های محدود شبانه (3 بسته) می‌شود.

قیمت هیچ کدام از بسته‌های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده و تنها حجم  هدیه شبانه بسته ها عوض شده است تا مطابق با مصوبه 249 سازمان تنظیم مقررات شود.

مشترکینی که در حال حاضر در حال استفاده از بسته های حذف شده هستند، تا پایان زمان و یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از بسته را داشته و پس از اتمام حجمی یا زمانی، امکان خرید مجدد بسته های حذف شده را نداشته و پیشنهادات جدیدی دریافت می کنند.

مشترکین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تغییرات بسته‌های اینترنت به پرتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.

 

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه