تورهای سفرمارکت در کمتر از ۴ ماه ۳۰۰۰ تایی شد

سایت سفرمارکت به عنوان یک موتور جستجوی سفر، امکان جستجو، مقایسه و در نهایت انتخاب خدمات گوناگون سفر که توسط ده ها آژانس معتبر از سراسر کشور ارایه می‌شود را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

تورهای سفرمارکت در کمتر از ۴ ماه ۳۰۰۰ تایی شد

سایت سفرمارکت به عنوان یک موتور جستجوی سفر، امکان جستجو، مقایسه و در نهایت انتخاب خدمات گوناگون سفر که توسط ده ها آژانس معتبر از سراسر کشور ارایه می‌شود را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. مجموعه جدید سفرمارکت خدماتی همچون فروش بلیط هواپیما داخلی، خارجی و تورهای مسافرتی داخلی و خارجی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. در واقع آگاهی از بهترین خدمات و کمترین قیمت‌های موجود در بازار در حداقل بازه زمانی، ارزش افزوده‌ای است که سفرمارکت برای کاربران خود به ارمغان آورده است.

سفرمارکت بعد از روند موفق خود در عرصه فروش بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی، امروز توانست طی کمتر از ۴ ماه با همکاری بیش از ۸۹ آژانس گردشگری معتبر، فعالیت خود را گسترش داده و گام‌های نخست راه‌اندازی محصول جدیدش را با موفقیت پشت سر بگذراند.

سفرمارکت که به تازگی در جمعه سیاه و شب یلدا، خود را به عنوان موتور جستجوی سفر ارزان به بازار معرفی کرده است، امروز موفق شد تعداد تورهای مسافرتی خود را در آستانه رسیدن به اواخر سال ۹۸ به ۳,۰۰۰ تور برساند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود با این روند رو به جلو سفرمارکت، قیمت‌های تور و بلیط هواپیما بسیار جذاب‌تر از گذشته شده و موجب رقابتی‌تر شدن بازار سفر و صنعت گردشگری ایران شود که این روند در نهایت به نفع مسافران و گردشگران ایرانی رقم خواهد خورد.

گفتنی است که سفرمارکت  به عنوان شرکتی دانش‌بنیان در صنعت گردشگری، قصد دارد با ارایه تورهای اقساطی گامی بزرگ در جهت عرصه سفر و گردشگری بردارد. در واقع آرمان سفرمارکت بر این است که با ارایه خدمات تور اقساطی و ایجاد حس رضایت و خشنودی در جامعه که در پی سفری ارزان و آسان به دست می‌آید، موجب بهبود سطح بهره‌وری و کیفیت خدمات سرمایه انسانی کشور شود.

در آخر می‌توان گفت که از بین همه تورهایی که توسط سفرمارکت عرضه شده است، تور استانبول، تور دبی، تور کیش و تور مشهد، محبوب‌ترین و پرطرفدارترین تورها در بین گردشگران ایرانی هستند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه