میت 10 گوشی بی حاشیه هوآوی!

اخیرا گزارشی منتشر شده است که مطابق آن هواوی در پرچم‌دار بعدی خود از نمایشگری بدون حاشیه و 4 دوربین استفاده خواهد کرد. جانشین هواوی میت 9 که در ادامه همین روند نام‌گذاری با نام هواوی میت 10 شناخته می‌شود، علاوه‌بر دوربین اصلی دوگانه در بخش سلفی نیز به سیستم تصویربرداری با دو سنسور مجهز خواهد شد.

میت 10 گوشی بی حاشیه هوآوی!

هواوی میت 10 جایگزینی برای P10 و P10 Plus خواهد بود و به‌نظر می‌رسد طراحی مشابه با گلکسی نوت 8 داشته باشد و قدرتمندتر از گلکسی S8 و +S8 باشد. هواوی P10 که درحال‌حاضر پرچم‌داری این کمپانی محبوب را برعهده دارد از قاب نسبتا بزرگی استفاده می‌کند و در بخش زیرین نمایشگر به یک کلید سخت‌افزاری مجهز است، انتظار می‌رود هواوی میت 10 به زبان طراحی پرچم‌داران فعلی نزدیک‌تر باشد.

مطابق شایعات منتشر شده، این هندست از یک نمایشگر 6 اینچی استفاده می‌کند که نسبت نمایشگر به بدنه آن حتی از دو اسمارت‌فون گلکسی S8 و +S8 با نسبت 83.6 درصد نیز بیش‌تر خواهد بود.

آخرین گزارش‌ها حاکی از آن هستند که اسکنر اثر انگشت هواوی میت 10 در زیر نمایشگر قرار خواهد گرفت، اما هنوز مشخص نیست که این سنسور درون یک کلید سخت‌افزاری قرار خواهد گرفت و یا به صورت دیگری اجرایی می‌شود.

گذشته از این‌که اطلاعات منتشر شده صحت دارند و یا نه، نسبت نمایشگر به بدنه در این پرچم‌دار بالاتر از 85 درصد خواهد بود و در عین‌حال سنسور اسکنر اثر انگشت در بخش پایینی نمایشگر قرار گرفته است. احتمالا این هندست بسیار نازک باشد و به‌نظر می‌رسد در بخش بالایی آن هیچ حاشیه‌ای وجود نداشته باشد.

پردازنده و سیستم‌عامل

از دیگر شایعات منتشر شده در رابطه با هواوی میت 10 می‌توان گفت که این گوشی هوشمند از چیپست کایرین 970 استفاده خواهد کرد و به‌صورت پیش‌فرض به اندروید 7.1 مجهز می‌شود که به‌وسیله رابط‌کاربری اختصاصی هواوی شخصی‌سازی شده است.

گفته می‌شود مراسم معارفه این اسمارت‌فون در اواخر تابستان برگزار شود و عرضه این غول قدرتمند چینی در اوایل پاییز انجام بگیرد. انتظار می‌رود اطلاعات بیش‌تر در مورد هواوی میت 10 و هم‌چنین قیمت آن به‌زودی منتشر شود.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه