همایش هوش مصنوعی در امنیت برگزار شد

همایش شرکت فراگستر پرشیا الكترونیك با محوریت هوش مصنوعی در امنیت و معرفی محصولات و دستاوردهای جدید این شرکت در محل سالن همایش‌های رازی برگزار شد.

همایش هوش مصنوعی در امنیت برگزار شد

در حاشیه این همایش نشست خبری با حضور رسانه‌ها برگزار و به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد.

فرزاد نوری، مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک به مشکلات و محدودیت‌های بومی‌سازی در ایران اشاره کرد و گفت : بومی‌سازی در ایران کار سخت و دشواری است. فراگستر الکترونیک در ابتدای شروع فعالیت با کمپانی تیاندی که در زمینه نظارت تصویری مقام پنجم دنیا را به خود اختصاص داده است آغاز به همکاری کرد.

مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک درخصوص تولد برند ناظر اظهار داشت: صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا اقدام به تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک با برند ناظر کرده است . برند ناظر به عنوان یک محصول ایرانی قابلیت رقابت با بهترین محصولات روز دنیا را دارد . ناظر به عنوان یک محصول با کیفیت جهت استفاده در پروژه‌های استانی و ملی تولید می‌شود.

وی درخصوص طراحی و تولید برد مدار چاپی برای اولین بار در ایران خاطرنشان کرد: در راستای تنوع تولید فراگستر اقدام به طراحی و تولید انواع قاب‌های محفظه دوربین محفظه‌های پلاستیکی و فلزی همچنین قالب‌های DVRو  NVRکرده‌ایم، به علاوه این شرکت برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید برد مدار چاپی کرده است.

مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک در ادامه به هوشمندسازی شهرها اشاره کرد و گفت: تمام دولتمردان دنیا به این فکر هستند که شهرها را امن و هوشمند کنند.در همین زمینه ما با همکاری جهاد دانشگاهی خواجه نصیر اقدام به راه‌اندازی اولین دوره دانشگاهی حفاظت الکترونیک پودمانی کرده‌ایم تا یک زبان مشترک بین کارفرما و پیمانکار به وجود آوریم و بتوانیم نرم‌افزارها را در داخل کشور بومی‌سازی کنیم. همچنین ما با چند استارت‌آپ در حال حاضر مشغول فعالیت و همکاری هستیم و از طرح‌های نوین حمایت می‌کنیم.

 نوری با توجه به ویژگی های منحصر به فرد صنایع تولیدی فراگستر بیان داشت: راه‌اندازی آزمایشگاه پیشرفته و کامل سامانه‌های حفاظت الکترونیک در کنار خط تولید اختصاصی و اتاق تمیز جهت تولید تجهیزات الکترونیکی با فناوری روز دنیا از ویژگی‌های صنایع تولیدی فراگستر است.

 وی در پایان به خدمات پس از فروش این شرکت اشاره کرد و اظهارداشت: شرکت فراگستر الکترونیک با راه‌اندازی گسترده‌ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته‌اند خدمات ارزنده‌ای به مشتریان خود ارایه کند.