اخرین تصاویر لو رفته از آیفون 8

کاربر توییتری Steve Hemmerstoffer یا همان @OnLeaks از سورپرایز دهمین سالگرد آیفون توسط اپل اطلاعات ارزشمندی را رو کرده و به گفته او اطلاعات منتشر شده بدون واسطه از یکی از منابع تولید کننده آیفون های ۸ تغذیه می شود. طبق ادعای Hemmerstoffer (که معمولا هم درست از آب در می آید) اکنون پروتتایپ iPhone 8 در اختیار ماست!

اخرین تصاویر لو رفته از آیفون 8

بازار شایعات داغ داغ است، گویا این بار اپل دستی به سر و روی آیفون ۸ کشیده و طبق اطلاعاتی که از منابع مختلف داریم و اکنون دیگر یکی پس از دیگری اطلاعات را تایید می‌کنند می‌دانیم که آیفون ۸ قرار است چه ویژگی‌های منحصر بفردی داشته باشد.

کاربر توییتری  Steve Hemmerstoffer یا همان @OnLeaks از سورپرایز دهمین سالگرد آیفون توسط اپل اطلاعات ارزشمندی را رو کرده و به گفته او اطلاعات منتشر شده بدون واسطه از یکی از منابع تولید کننده آیفون‌های ۸ تغذیه می‌شود. طبق ادعای Hemmerstoffer (که معمولا هم درست از آب در می‌آید) اکنون پروتتایپ iPhone 8 در اختیار ماست!

طبق اطلاعات کنونی شاهد نازکتر شدن آیفون ۸ هستیم و قاب بدنه نازک‌تر از پیش است. یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی که تقریبا تما صفحه را گرفته و دوربین پشتی عمودی برآمده که متاسفانه هم سطح بدنه نیست از مهمترین المان‌هایی است که در نگاه اول به چشم می‌آید. نکته جالب اینکه اکنون با عدم تغییر آنچنانی در ابعاد آیفون ۸ شاهد حضور صفحه نمایشی بزرگتر از صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی آیفون ۷ پلاس در این گوشی هستیم.

جالب توجه اینکه اکنون دیگر قطعا می‌دانیم که آیفون ۸ ابعادی کوچکتر از آیفون ۷ پلاس داشته و اکنون از نظر ابعاد iPhone 8 بین دو نسخه ۷ و ۷ پلاس قرار می‌گیرد.

  • iPhone 8 – ۱۴۳٫۵ x 71 x 7.5 mm (5.65 x 2.79 x 0.29 in)
  • iPhone 7 – ۱۳۸٫۳ x 67.1 x 7.1 mm (5.44 x 2.64 x 0.28 in)
  • iPhone 7 Plus – ۱۵۸٫۲ x 77.9 x 7.3 mm (6.23 x 3.07 x 0.29 in)

برای تایید این ابعاد هم تنها کافی است به اطلاعاتی که همین چند روز پیش از سوی سازنده قاب‌های آیفون Olixar درز کرده بود رجوع کنیم. جالب است بدانید که پیش از این اطلاعات ابعاد گوشی‌های دیگری همچون iPhone 7, Galaxy Note 7 و Galaxy S8 نیز توسط این شرکت در اختیار کاربران قرار گرفته بود.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه