با "ولوت" گوشی جدید ال جی آشنا شوید

برند جدید موبایل ال جی «ولوت» نام دارد. این دستگاه یک موبایل میان رده ۵G است که روی طراحی آن تمرکز شده است.

با "ولوت" گوشی جدید ال جی آشنا شوید

 به نقل از گیزموچاینا، طبق گزارش های منتشر شده، ال جی تولید سری موبایل های G خود را  متوقف می کند تا یک برند جدید بسازد.

برخی گزارش ها حاکی از آن بود که برند «ال جی شکلات» قدیمی دوباره تولید خواهد شد. اما اکنون این شرکت کره جنوبی به طور رسمی اعلام کرده  موبایل میان رده ۵G جدیدش تحت برند «ال جی ولوت» عرضه می شود.

این شرکت جزئیات دیگری از مشخصات موبایل ال جی ولوت اعلام نکرده و تاکنون فقط طراحی آن منتشر شده است. به نظر می رسد ال جی در تولید این موبایل روی طراحی بیش از مشخصات تمرکز کرده است. ال جی ولوت جایگزین موبایل ال جیG۹ ThinQ می شود که قرار بود در نیمه  نخست سال جاری میلادی رونمایی شود.

این شرکت اعلام کرده موبایل های فعلی به سختی قابل تمایز هستند زیرا همگی ویژگی های یکسانی دارند. ال جی سعی دارد با طراحی متفاوت موبایل ولوت را از بقیه دستگاه ها متمایز کند. به گفته ال جی موبایل ولوت دارای دوربین Raindrop و ظاهری متقارن است.

احتمالا مشخصات این موبایل با دستگاه G۹ ThinQ که قبلا قرار بود عرضه شود، یکسان است. بنابراین پیش بینی می شود در آن از تراشه اسنپ دراگون ۷۶۵v یا ۷۶۵G استفاده شود که از نسل پنجم اینترنت پشتیبانی می کند. باتری موبایل ولوت نیز احتمالا ۴ هزار آمپری و مجهز به قابلیت شارژ سریع است. نمایشگر این دستگاه نیز ۶.۷ یا ۶.۹ اینچی خواهد بود و پشت آن ۴ تایی دوربین وجود دارد که یکی از آن ها ۴۸ مگاپیکسلی است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه