چگونه برقکار صنعتی حرفه ای شویم و درآمد 10 میلیونی کسب کنیم؟

برق کار صنعتی امروزه از جمله مشاغل پردرآمد در حوزه برق صنعتی می باشد که به دلیل نبود نیروی متخصص و حرفه ای و اشباع نشدن بازار کار آن با برنامه ریزی صحیح می توان در آن به موفقیت رسید و درآمد زایی کرد.

چگونه برقکار صنعتی حرفه ای شویم و درآمد 10 میلیونی کسب کنیم؟

امروزه تعداد واحدهای صنعتی در شهرک های صنعتی روز به روز در حال افزایش است، با افزایش تعداد این واحدها بدون شک تقاضا برای برقکار صنعتی افزایش می یابد. علاوه بر این افزایش ساخت و ساز و رونق پروژه های ساختمانی، اجباری شدن آسانسور در واحدهای ساختمانی وغیره نشان از اهمیت برق صنعتی و بازار کار خوب این شغل می دهد.

چگونه برقکار صنعتی حرفه ای شویم و درآمد 10 میلیونی کسب کنیم؟

چگونه وارد بازار کار برق صنعتی شویم؟

برای ورود و موفقیت در بازار کار برق صنعتی می بایست ابتدا دانش و مهارت کافی این شغل را به دست آورد. روش های متفاوتی برای کسب این دانش وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

روش اول: شاگردی در نزد برق کار صنعتی

در گذشته برای یادگیری و ورود به بازار کار برق صنعتی افراد مدت زمانی طولانی را نزد برق کار صنعتی شاگردی کرده و از این طریق این حرفه را یاد می گرفتند، از معایب این روش این است که مدت زمان یادگیری طولانی بوده و در این مدت افراد بسیاری ازما پیشی گرفته و وارد بازار کار این حرفه می شوند.

روش دوم: تحصیل در دانشگاه

روش دیگر برای یادگیری مهارت های برق صنعتی تحصیل در دانشگاه می باشد. بسیاری از افراد معتقدند که آموزش های ارائه شده در بسیاری از دانشگاه های کاربردی نبوده و به صورت عملی مباحث برق صنعتی آموزش داده نمی شود. همچنین مدت زمان یادگیری در این روش نیز مانند روش اول طولانی است.

روش سوم: شرکت در دوره های برق صنعتی

برای یادیگری مهارت های لازم در زمینه برق صنعتی می توانید در دوره های آموزش تابلو برق صنعتی آموزشگاه های برق و الکترونیک سراسر کشور ثبت نام کرده و در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد مباحث مربوط به برق صنعتی را فرا بگیرید. توصیه می کنیم برای یادگیری برق صنعتی این روش را انتخاب و در دوره های برق صنعتی آموزشگاه های فنی ثبت نام نمایید.

بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های برق صنعتی کدام است؟

هنگام انتخاب آموزشگاه برای گذراندن دوره های برق صنعتی توجه داشته باشید که آموزش های ارائه شده توسط آموزشگاه عملی بوده و از اساتید با تجربه برای انتقال مفاهیم استفاده کند. همچنین سرفصل های ارائه شده توسط آموزشگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که سرفصل ها متناسب با نیاز بازار کار و آخرین مطالب آموزشی دنیای برق صنعتی باشد.

متاسفانه امروزه بسیاری از آموزشگاه ها با قیمت های پایین به برگزاری دوره های برق پرداخته و بدون رعایت موارد ذکر شده دوره های برق را برگزار می کنند. کارآموز نیز در پایان دوره به دلیل عملی نبوده دوره چیزی فرانگرفته و نمی تواند وارد بازار کار شود.

آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک است که به صورت تخصصی، زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و در کارگاه های مجهز اقدام به برگزاری دوره های برق صنعتی نظیر آموزش تابلو برق صنعتی، آموزش پی ال سی و غیره می پردازد. کارآموزان در دوره های این آموزشگاه علاوه بر آموزش تئوری به صورت عملی تمامی مباحث آموزشی را زیر نظر اساتید با تجربه تمرین کرده و آماده ورود به بازار کار می شوند. در پایان دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای نیز به کارآموزان محترم ارائه می گردد.

سرفصل های دوره آموزش تابلو برق صنعتی آموزشگاه فنون برق

·        طراحی مدارات فرمان وقدرت تابلو برق

·        طراحی، رسم، سیم بندی و تست مدارات فرمان

·        آشنایی با اصول ، نحوه اتصال و محاسبات مدارات ستاره و مثلث

·        محاسبات و انتخاب مربوط به شینه های تابلو برق

·        انجام پروژه های صنعتی خطوط تولید

·        آموزش طراحی، ساخت و مونتاژ تابلو برق و غیره

آموزشگاه فنون برق علاوه بر دوره فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دیگر دوره های این آموزشگاه است که با توجه به متقاضیان بسیار این رشته هر ماه برگزار می شود. این دوره آموزشی شامل آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و مکانیکی لوازم خانگی می شود و در آن صفر تا صد تعمیرات و عیب یابی انواع لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی، انواع یخچال، جارو برقی، ماشین ظرفشویی، چرخ گوشت، غذاساز و غیره آموزش داده می شود.

با گذراندن این دوره در مدت زمان کوتاهی تبدیل به استاد حرفه ای در این زمینه می شوید چرا که کلاس ها به صورت عملی بوده و هنگام آموزش تمامی مباحث آموزشی را به صورت عملی تمرین می کنید و همین امر منجر به پیشرفت شما در تعمیر لوازم خانگی می شود.

چگونه برقکار صنعتی حرفه ای شویم و درآمد 10 میلیونی کسب کنیم؟

آموزش تعمیرات لپ تاپ

همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز بشر به سیستم های کامپیوتری زیاد شده است، یعنی امروزه در هر خانه ای می توانید یک کامپیوتر یا لپ تاپ مشاهده کنید، به دلیل کثرت این دستگاه ها، قاعدتا پس از مدتی مشکلاتی برای آن ها پیش می آید که نیاز به تعمیر پیدا می کنید، یعنی اگر کسب و کاری در زمینه ی تعمیر سیستم های کامپیوتری داشته باشید قاعدتا از بازار کار خوبی برخوردار می باشید.

با توجه به بازار کار عالی تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه فنون برق نیز بنا به درخواست کارآموزان این رشته دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را به صورت کاملا تخصصی برگزار می نماید. در این دوره آموزشی اساتید حرفه ای تعمیرات لپ تاپ صفر تا صد مشکلات لپ تاپ نحوه عیب یابی آن ها را به شما آموزش می دهند. بنابراین در مدت زمان کوتاهی همانند استاد با تجربه این شغل کلیه مهارت های لازم برای ورود به این شغل را کسب کرده و در این شغل درآمدزایی داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشگاه فنون برق می توانید با کارشناسان آموزشگاه تماس حاصل نمایید و یا از وبسایت ما بازدید نمایید.

تلفن: 02166576476

وبسایت: fonoonbargh.com

آدرس آموزشگاه فنون برق: میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی 100 متر بالاتر از میدان انقلاب روبروی ورودی پارکنیگ مهرسان پلاک 2 طبقه اول

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه