گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

گرامرلی یک ویراستار شخصی حرفه ای برای بررسی و تصحیح و ویرایش گرامری، املایی و ادبی نوشتار و محتوای انگلیسی است.

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

گرامرلی یک ویراستار شخصی حرفه ای برای بررسی و تصحیح و ویرایش گرامری، املایی و ادبی نوشتار و محتوای انگلیسی است.

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

در جهان رقابتی امروز، تولید محتوا و مقاله، حرف اول را می زند. مهم نیست در چه رشته و موضوعی فعال هستید و یا تخصص دارید، کسب و کار شما چیست و چه محصولی را ارائه می دهید، مهم این است که بدانید تا زمانی که قادر به معرفی و ارائه ایده های خود نباشید و یا به قول معروف نتوانید حرف خود را به مخاطبان انتقال دهید، تمام تلاش های شما، عملا بی فایده خواهد بود. جهان مجازی و شبکه های آنلاین، به بستر اصلی تبلیغات، اطلاع رسانی، اشتراک گذاری و در کل رساندن حرف شما به دیگران بدل شده است. از تریبون های قدرتمند آنلاین و رسانه های مجازی که امکان دسترسی جهانی را فراهم آورده است، آثار و محتواهای تصویری، صوتی، ویدئویی و متنی خود را با دیگران مطرح می کنید.

مهم ترین نوع محتوا گذاری، محتوای متنی است و برای ایجاد محتوای متنی، به خصوص برای امور تخصصی و ارائه محتوای تاثیر گذار، تسلط به نوشتار و ادبیات و دستور زبان، الزامی است.

شما هر زبانی که داشته باشید و یا به هر زبانی که نگارش کنید، نیاز دارید محتوای شما از لحاظ ادبی و گرامری، بررسی و ویراستاری شود.

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

شکل1: دستیار شخصی نگارش و ویرایش متن های شما

با توجه به اینکه زبان انگلیسی زبان معیار بین المللی و مشترک بین همه جوامع و کشور های جهان است، تسلط به ایجاد محتوای انگلیسی به شیوه صحیح و خوانا، به خصوص برای دانشجویان و محققین که به نگارش مقالات علمی و تخصصی و اشتراک گذاری نتایج تحقیقات خود با مراکز علمی معتبر جهان، مشغولند، امری ضروری و مهم است.

لذا امکان دسترسی به ویراستار ماهر و مسلط برای بررسی و تصحیح گرامری و ادبی محتواهای انگلیسی، اهمیت دارد. حال تصور کنید این ویراستار و امکان ویرایش در اختیار خود شما باشد و بتوانید بدون نیاز به دیگران، محتوای خود را تصحیح کنید.

گرامرلی، برنامه ای است که امکان ویراستاری کامل ادبی و گرامری و املایی محتواهای انگلیسی را برای همه جهانیان، فراهم آورده است. این برنامه نه تنها ویراستار شخصی شما محسوب می شود بلکه به واسطه کار با آن تدریجا اصول ویرایش و نگارش صحیح را نیز فرا خواهید گرفت.

آیا خرید گرامرلی در ایران، ممکن است؟

با توجه به هزینه بالای خرید گرامرلی در ایران، به علت ارزش بالای دلار و نیز از طرفی عدم امکان پرداخت هزینه خرید طرح گرامرلی پرفیوم برای اکانت های داخل ایران به علت وجود تحریم ها، کاربران ایرانی غالبا از نسخه رایگان این پلتفرم، استفاده می کنند. اما اگر کاربری بخواهد ویرایشی حرفه ای با استفاده از تمام امکانات گرامرلی، مانند تشخیص سرقت ادبی و مشابهت محتوایی،یا تشخیص و ویرایش لهجه و ... داشته باشد، آنگاه ضرورتا به نسخه پرمیوم آن احتیاج دارد. اما چگونه می تواند به خرید گرامرلی در ایران، برای حساب کاربری خود، اقدام کند؟ شما میتوانید از فروشگاه اکانت Account4all.ir اکانت اکثر وبسایت های معروف را با کمترین قیمت و حدود 39 تومان خریداری کنید !

آیا می دانید گرامرلی چیست؟

در توضیح اینکه نرم افزار گرامرلی چیست، باید ابتدا به تاریخچه ظهور آن اشاره کنیم.

گرامرلیGrammarly اولین بار در سال 2009 در اوکراین، به صورت یک پلتفرم هوشمند با هدف استفاده برای تشخیص غلط های نوشتاری و جلوگیری از سرقت ادبی، به صورت رایگان، عرضه شد.

به مرور زمان این پلتفرم، به یک برنامه ساده جهانی بدل شد که با داشتن یک حساب ایمیل معمولی، در هرجای جهان که باشید، می توانید در این برنامه یک حساب کاربری ( اکانت گرامرلی ) ایجاد کرده و از خدمات آن استفاده نمایید.

البته که امروزه نرم افزار ها و اپلیکیشن های قدرتمند و متنوعی برای امور ویرایش محتوای متنی در هر زبانی، به ویژه انگلیسی، به وجود آمده و به صورت رایگان یا پولی در دسترس کاربران قرار دارد. اما ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت های مفید و چندگانه گرامرلی، آن را به یک برنامه بینظیر، کاربردی و محبوب در سراسر دنیا بدل ساخته است.

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

شکل2: آیا می دانید گرامرلی چیست؟

اول از همه اینکه گرامرلی برنامه ای است که قابلیت پشتیبانی از تمام محیط های نرم افزاری و اینترنتی را داشته و همه مرورگرها را تحت پوشش قرار می دهد. بنابراین شما می توانید به راحتی افزونه آن را بر روی مرورگر خود نصب و اجرا کنید.

بعلاوه گرامرلی بر روی سیستم عامل های اصلی جهان یعنی ویندوز و مکینتاش قابل اجرا بوده و همچنین برای سیستم عامل اندروید، کیبورد مخصوص دارد.

گرامری دارای قابلیت ادآن Add On برای افزوده شدن به محیط های آفیس وورد، و اوت لوک می باشد.

گرامرلی می تواند برای لهجه های مختلف و معیار زبان انگلیسی مانند آمریکایی، استرالیایی، و یا بریتانیایی تنظیم شود.

گرامرلی قابلیت پشتیبانی از گوگل داکس را نیز دارد.

نسخه آنلاین گرامرلی برای بررسی و یافتن غلط های املایی، گرامری، ادبی، تشخیص لحن و نیز تشخیص سرقت ادبی، استفاده می شود. که همین ویژگی به خصوص برای مجلاتی که در راستای چاپ مقالات علمی از سراسر جهان، فعالیت می کنند، بسیار مهم است.

 

گرامرلی پرمیوم رایگان، دو نسخه اصلی پرکاربرد این پلتفرم است.

گرامرلی پرمیوم رایگان دو نسخه اصلی و پر کاربرد برای همه کاربرانی است که اکانت گرامرلی دارند.

در حقیقت پلتفرم و برنامه گرامرلی، در سه نسخه اصلی رایگان، پریمیوم و تجاری عرضه می شود.

نسخه رایگان گرامرلی، با امکان ویرایش املایی و گرامری، به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای، تنها با ایجاد یک حساب کاربری، در دسترس کاربران قرار می گیرد.

نسخه پرمیوم و حرفه ای گرامرلی، علاوه بر حساب کاربری، به پرداخت هزینه اشتراک به صورت ماهانه، سه ماهه، و یک ساله احتیاج دارد که برای این امر باید کاربران اکانت پرامرلی خود را شارژ نمایند. برای اشتراک یک ماهه با پرداخت حدود 30 دلار و سه ماهه با پرداخت 20 دلار برای هر ماه ( یعنی هزینه ای حدود 60 دلار که به صورت یک جا، پرداخت می کنید) می توانید از خدمات مختلف و حرفه ای اکانت گرامرلی خود بهره مند شوید. در مورد نسخه یک ساله، برای هر ماه حدود 11.66 دلار هزینه در نظر گرفته شده است که در کل می شود حدود 140 دلار و به صورت یک جا باید پرداخت گردد. اما اگر از فروشگاه های اکانتی که در پایین معرفی میشود استفاده کنید این هزینه برای شما فقط 35-65 تومان میشود

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!

شکل3: گرامرلی پرمیوم رایگان، دو نسخه کاربردی برای اکانت گرامرلی است.

خرید اکانت گرامرلی در ایران از طریق Account 4 All

ایرانیانی که قصد دسترسی به نسخه حرفه ای پلتفرم گرامرلی را دارند، برای شارژ حساب کاربری  و خرید اکانت گرامرلی برای استفاده از طرح های پولی این برنامه، می توانند از طریق وب سایت هایی نظیر اکانت فور آل Account 4 All اقدام نمایند.

اکانت گرامرلی وب سایت Account 4 All با گارانتی تعویض و پشتیبانی کامل از اکانت ها، با هزینه ای مناسب بین 35000 تومان تا 65000 تومان، بر اساس مدت طرح مورد نظر، بلافاصله بعد از خرید، در همان روز، به شما تحویل داده می شود. این اکانت ها به صورت Auto Renewal بوده و به صورت خودکار، تمدید می شوند.

 

شکل4: خرید گرامرلی در ایران، از طریق وب سایت Account4All امکان پذیر است.

گرامرلی، شما را به ویراستار آثار نوشتاری خودتان، تبدیل می کند!