ایرانسل پیشنهادهای ویژه رمضان را اعلام کرد

پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای ماه مبارک رمضان، شامل تخفیف‌های ویژه مکالمه، اینترنت و محتوای ویژه اپلیکیشن لنز است.

ایرانسل پیشنهادهای ویژه رمضان را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ هجری قمری، مشترکان ایرانسل می‌توانند از پیشنهادهای ویژه «هر چهار دقیقه مکالمه، 40 دقیقه رایگان»، «اذان تا اذان با مکالمه نامحدود»، «تا ۱۰۰ درصد تخفیف در بسته‌های ساعتی مکالمه» و نیز «تخفیف در قیمت بسته‌های ساعتی اینترنت» بهره‌مند شوند و محتوای ویژه اپلیکیشن «لنز» را با اشتراک رایگان مشاهده کنند.

بر این اساس، مشترکان ایرانسل تا پایان ماه مبارک رمضان می‌توانند به ازای هر چهار دقیقه مکالمه ایرانسلی، 40 دقیقه بعدی آن تماس را به‌طور رایگان گفت‌وگو کنند.

همچنین در طرح «اذان تا اذان با مکالمه نامحدود»، این امکان برای مشترکان ایرانسل فراهم شده تا هر شب از افطار تا سحر، با پرداخت تنها ۱۰۰۰ تومان، از مکالمه نامحدود ایرانسلی برخوردار شوند. این پیشنهاد به‌صورت روزانه در دسترس قرار می‌گیرد و از ساعت ۸ شب تا ۵ صبح قابل استفاده است.

علاوه بر این، در طول ماه مبارک رمضان، مشترکان ایرانسل می‌توانند بر اساس مکان، زمان و الگوی مصرف خود، از بسته‌های ساعتی مکالمه با تخفیف تا سقف ۱۰۰ درصد و بسته‌های ساعتی اینترنت با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

فعال‌سازی هر یک از پیشنهادهای فوق، از طریق شماره‌گیری کد #۴۴۴۴* و نیز مراجعه به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن ایرانسل‌من امکان‌پذیر است.

 

محتوای ویژه اپلیکیشن لنز با اشتراک رایگان

اپلیکیشن «لنز» نیز در ماه مبارک رمضان، محتوای ویژه ویدیویی را در سه دسته‌بندی «هدیه رمضان»، «نوستالژی رمضان» و «لنز و لبخند» با اشتراک رایگان و اینترنت نیم‌بهای ایرانسل، به مشترکان خود ارایه کرده است.

کاربران این اپلیکیشن، در طول ماه مبارک رمضان می‌توانند هر روز در بخش «هدیه رمضان» ۱۰ فیلم سینمایی ویژه، در بخش «نوستالژی رمضان» برنامه‌های خاطره‌انگیز رمضان‌های پیشین و در بخش «لنز و لبخند»، ویدیوهای طنز را تماشا کنند.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه