با نرم‌افزارهایی برای مدیران آی‌تی آشنا شويد

اين روزها نقش فناوري اطلاعات و فناوري‌هاي نوظهور و تاثير آن بر صنايع مختلف امري انكارناشدني است.

با نرم‌افزارهایی برای مدیران آی‌تی آشنا شويد

از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشین (ML) و پردازش یادگیری طبیعی (NLP) می‌توان برای حل مشکلات تجاری استفاده کرد.

با افزایش استفاده از رایانش ابری و بيگ‌ديتا، مدیریت فناوري اطلاعات و ارتباطات امروز نقشي موثر در شروع و تداوم فعالیت‌های تجاری و تاثیرگذاری جهت بهبود كيفيت خدمات پيدا كرده است.

به اين ترتيب مي‌توان گفت اين روزها هر سازماني نياز به استفاده از خدمات فناوري اطلاعات براي تجميع داده‌ها و حفظ حريم شخصي مشتريان و كاربران خود دارد.

در سال‌هاي اخير پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهاي زيادي براي ارايه خدمات فناوري‌ اطلاعات عرضه شده است كه استفاده از آنها مي‌تواند نقش موثري در بهبود ارايه خدمات داشته باشد.

ServiceDesk Plus پلتفرمي است كه با بهره‌گیري از فناوري‌هايML ، AI و NLP كمك مي‌كند تجربه مشتری و بهره‌وری پرسنل سازمان‌ها بهبود يابد و همين امر باعث شده كه تمايل شركت‌ها براي استفاده از خدمات آن افزايش پيدا كند.

اين پلتفرم يك نرم‌افزار جامع راهنما و مدیریت دارایی شمرده مي‌شود که خدمات یکپارچه‌ای را به مدیران آي‌تي ارايه می‌دهد تا بتوانند از دارایی‌ها و منابع در یک سازمان نگهداری کنند.

باكمك اين نرم‌افزار مي‌توانيد داده‌های کاری، شناسه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مشکلات، تغییرات، روابط میان اجزای مختلف واحد آي‌تي را مدیریت كنيد و در آخر با نظر به اطلاعات موجود در سيستم، تحليل مورد نظر و گزارش نهايي را دريافت كنيد.

از آنجا كه موضوع تصميم‌گيري در حوزه فناوري اطلاعات امري خطير و بسيار مهم شمرده مي‌شود اهميت استفاده از چنين نرم‌افزاري دوچندان مي‌شود.

يكي ديگر از نرم‌افزارهايي كه به مديران آي‌تي كمك‌هاي شاياني ارايه مي‌دهد اما ManageEngine ServiceDesk Plus است كه براساس آمار ارايه شده به كاربر، راهنمايي‌هاي مفيدي در خصوص وضعيت موجود ارايه مي‌دهد و مي‌تواند در بهبود تصميم‌گيري‌ها نقش داشته باشد.

اين نرم‌افزار توسط 20هزار مدير آي‌تي در سراسر جهان مورد استفاده قرار مي‌گيرد و تاكنون به 29 زبان مختلف ارايه شده است.

نويسنده مطلب: نادر نينوايي

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه