رونمایی از مادربردهای سری Z490 در ایران

هفته گذشته دفتر ایسوس به طور رسمی از مادربردهای Z490 خود در مراسمی رسمی رو نمایی کرد. با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری فراگیر کرونا، دفتر ایسوس، این بار مراسم رونمایی را به صورت زنده از طریق سرویس پخش زنده آپارات برای اصحاب رسانه، فروشندگان و طرفداران سخت‌افزار رونمایی کرد.

رونمایی از مادربردهای سری Z490  در ایران

 

 

دراین مراسم امیر درودگریان، مدیر توسعه بازاربخش قطعات دفتر ایسوس، به توضیحاتی در زمینه بازار کنونی و شرایط واردات پرداخت و اعلام کرد: ایسوس مجدداً مانند گذشته به عنوان فعال‌ترین برند حوزه سخت‌افزار، همواره در تلاش است تا آخرین محصولات تولید شده و فناوری‌های روز را همانند سایر کشورهای جهان، همزمان با عرضه جهانی در اختیار هموطنان ایرانی خود قرار دهد.

 وی در ادامه به توضیحاتی در زمینه سختی واردات، تخصیص ارز و این قبیل مشکلات بحث را ادامه داد و بر موجود بودن تمامی محصولات بخش قطعات ایسوس با گارانتی اصلی در کشور تاکید کرد.

مجید مسلمی، مدیر روابط عمومی بخش قطعات ایسوس نیز در ادامه این مراسم، با معرفی ویژگی‌های کلیدی جدیدترین محصولات ایسوس را معرفی کرد و گفت: ایسوس برای مادربردهای جدید خود هوشمندسازی را به حد اعلا رسانده است. اورکلاکینگ هوشمند، خنک سازی هوشمند و شبکه هوشمند به صورت حرفه‌ای تنظیمات مرتبط به هر بخش را برای کاربران به طور خودکار انجام می‌دهد. با ویژگی Ai Overclocking، مادربرد با ملاک قرار دادن میزان کیفیت تراشه پردازنده و قدرت خنک‌سازی خنک کننده سیستم، پارامترهای اورکلاکینگ را به بهترین شکل ممکن تنظیم می‌کند تا سیستم با بالاترین فرکانس و کمترین ولتاژ به طور خودکار اورکلاک شود یا تنظیمات را برای حرفه‌ای‌های دنیای اورکلاکینگ ساده‌تر سازد.

مسلمی سپس توضیحاتی در مورد مادربردهای ROG MAXIMUS XII EXTREME، ROG MAXIMUS XII FORMULA،ROG STRIX Z490-E GAMING  و مادربردهای سری TUF GAMING Z490 ارایه کرد.

مدیر روابط عمومی بخش قطعات ایسوس در خصوص سری جدید ProArt نیز گفت: مادربرد ProArt Z490-CREATOR 10G ایسوس به منظور استفاده کاربران حرفه‌ای، طراحان، تصویرسازان و مهندسان طراحی و تولید شده است. این مادربرد به طور ویژه ابزاری بهبود یافته برای این قشر از کاربران تلقی می‌شود.

مسلمی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر ایسوس کامل‌ترین برند سخت‌افزاری بازار ایران است. مادربرد، کارت گرافیک، مانیتور،انواع درایوهای نور، محصولات شبکه، محصولات رده سرور و ایستگاه کاری از دیرباز به صورت رسمی وارد کشور می‌شد، اما اکنون محصولات جدید سبد کالای گیمینگ این برند نیز به صورت دائم در کشور توزیع می‌شود. هم اکنون تمام مدل‌های خنک‌کننده AiO، انواع پاورهای گیمینگ و مدل‌های جدید کیس‌های گیمینگ این کمپانی در کشور با گارانتی رسمی موجود است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه