سامسونگ از نسخه ویژه گلکسی اس 20 پلاس رونمایی کرد

سامسونگ نسخه ای ویژه در رنگ بندی بنفش از گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی بادز پلاس به بازار عرضه می کند.

سامسونگ از نسخه ویژه گلکسی اس 20 پلاس رونمایی کرد

تاکنون شرکت کره‌ای سامسونگ نسخه‌های ویژه جالبی از محصولات خود به بازار عرضه کرده است که در برخی از آن‌ها شاهد لوگوی بتمن یا تم جنگ ستارگان بوده‌ایم. سامسونگ در آخرین اقدام خود نسخه‌ای محدود از گلکسی اس ۲۰ پلاس عرضه کرده که نسخه BTS نام دارد. BTS گروه موسیقی کره‌ای است که طرفداران بی‌شماری در دنیا به خصوص در آسیای شرقی دارد.

 همراه با نسخه ویژه گلکسی اس ۲۰ پلاس، نسخه‌ای نیز از گلکسی بادز پلاس عرضه می‌شود که مانند اس ۲۰ پلاس در رنگ‌بندی بنفش خواهد بود. علاوه بر رنگ‌بندی خاص، لوگویی نیز گروه BTS در پنل پشتی گلکسی اس ۲۰ پلاس حک شده است. تقریبا به غیر از رنگ‌بندی و لوگوی BTS نمی‌توان تفاوت دیگری میان این نسخه با گلکسی اس ۲۰ پلاس استاندارد مشاهده کرد.

روی ماژول دوربین در پنل پشتی نیز لوگویی با حالت قلب نقش بسته است که به رنگ بنفش بوده و به نوعی تداعی‌گر علامت‌ها و نشانه‌های گروه موسیقی BTS است. در صورتی که نسخه ویژه گلکسی اس ۲۰ پلاس را خریداری کنید به تمی نیز دسترسی خواهید داشت که برگرفته از تم گروه BTS است و زیبایی رابط کاربری را چند برابر می‌کند.

انتظار می‌رود که نسخه ویژه گلکسی اس ۲۰ پلاس با قیمت ۱،۲۴۹ دلار روانه بازار شود. در مقایسه با نسخه معمولی گلکسی اس ۲۰ پلاس، نسخه ویژه ۵۰ دلار گران‌تر خواهد بود.

در کنار گلکسی اس ۲۰ پلاس نسخه گروه BTS، نسخه‌ای ویژه از گلکسی بادز پلاس قرار دارد که آن نیز در رنگ‌بندی بنفش است و در طراحی ظاهری آن، تغییراتی جزئی دیده می‌شود. انتظار می‌رود این نسخه از گلکسی بادز پلاس با قیمت ۱۹۹ دلار (۵۰ دلار از نسخه معمولی گران‌تر) روانه بازار شود.