جدیدترین نمایشگر گیمینگ سامسونگ به زودی در بازار

نمایشگرهای گیمینگ سری اودیسه G7 سامسونگ که برای اولین بار در جریان نمایشگاه CES 2020 رونمایی شد، به زودی و در ماه جاری میلادی روانه بازارهای جهانی می‌شود.

جدیدترین نمایشگر گیمینگ سامسونگ به زودی در بازار

این سری از نمایشگرها جدیدترین محصولات سامسونگ در بازار نمایشگرهای گیمینگ هستند که به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع گیمرها برای ارایه یک تجربه بصری جدید طراحی شده‌اند.

اودیسه G7 دارای قابلیت‌هایی همچون رزولوشن WQHD (۲۵۶۰ در ۱۴۴۰)، نسبت تصویر ۱۶:۹، زمان واکنش یک میلی‌ثانیه‌ای و نرخ به‌روزرسانی ۲۴۰ هرتز است.

طراحی نمایشگر G7 به شکل خمیده انجام شده تا گیمرها  حتی پس از ساعت‌ها بازی پیاپی هم دچار خستگی چشم نشوند. اما آنچه این نمایشگر را از سایر مدل‌ها متمایز می‌کند، میزان انحنای خمیدگی است که به شعاع 1000R (یک متر) رسیده است.

طراحی و عملکرد مطلوب نمایشگر در ارایه تجربه بصری راحت باعث شده تا نمایشگر اودیسه G7 گواهی‌ اولین نمایشگر خمیده با انحنای 1000R و گواهی راحتی چشم یا Eye Comfort را از موسسه بین‌المللی و معتبر TUV Rheinland دریافت کند. 

استفاده از پنلQLED  در این نمایشگر کمک کرده تا طیف گسترده‌ و کاملی از رنگ‌ها دیده شود.

نرخ به‌روزرسانی ۲۴۰ هرتز و زمان واکنش یک میلی‌ثانیه‌ای در نمایشگر سری اودیسه G7  موجب اجرای روان و بدون لگ و لرز می‌شود. به این مجموعه می‌توان سازگاری با قابلیت G-Sync را هم اضافه کرد.

نمایشگر اودیسه G7 در دو مدل ۲۷ و ۳۲ اینچ طراحی شده است و به زودی در بازارهای جهانی عرضه می‌شود.