5 عضو جدید اکوسیستم گلکسی سامسونگ رونمایی شدند

شرکت سامسونگ الکترونیک هفته گذشته، اولین مراسم رونمایی کاملا مجازی خود را در کره جنوبی برگزار و طی آن مجموعه‌ای جدید از دستگاه‌های این کمپانی را معرفی کرد.

5 عضو جدید اکوسیستم گلکسی سامسونگ رونمایی شدند

در این مراسم پنج محصول جدید رونمایی شدند که به کاربران قدرت خواهند داد تا در دنیای پرتغییر امروز به‌‌راحتی فعالیت‌های مورد علاقه‌شان را انجام دهند؛ گوشی‌های هوشمند گلکسی Note20 و گلکسی Note20 Ultra، تبلت‌های Tab S7 و Tab S7+ که برای خلاقیت و بهره‌وری طراحی شد‌ه‌اند، ساعت هوشمند گلکسی Watch3 که مجهز به قابلیت‌های پیشرفته حوزه سلامتی است، هدست گلکسی Buds Live با کیفیت صدایی مناسب و گوشی تاشوی گلکسی Z Fold2 که نسل آینده گوشی‌های هوشمند با بهینه‌سازی گسترده است.

در این مراسم، سری گلکسی Note20 معرفی شد، این سری دارای دو نسخه است: گلکسی Note20 Ultra که برای هواداران سری نوت طراحی شده که خواهان حداکثر قدرت و بهره‌وری هستند و گلکسی Note20 که برای جمعیت بزرگ‌تر کاربران نوت طراحی شده که می‎خواهند بهترین بهره را از زمان خود برای کار و بازی ببرند. هردوی این محصولات با هدف افزایش بهره‌وری ساخته شده‌اند.

گلکسی Tab S7 و Tab S7+ دو تبلت سریع هستند که قدرت یک کامپیوتر و انعطاف‌پذیری یک تبلت را با قابلیت اتصال در یک گوشی همراه تلفیق می‌کنند. با اتکا به پیشتازی سامسونگ در دستگاه‌های 5G گلکسی، حالا گلکسی Tab S7 و Tab S7+ می‌توانند ویدیو کنفرانس، دانلود سریع و تقریبا هر استریمی را بدون هیچ خللی انجام دهند.

گلکسی Watch3 نیز همراهی پیشرفته برای مدیریت کارهای روزمره‌تان، رسیدن به اهداف‌تان در تناسب اندام و کنترل کامل بر سلامت‌تان است. گلکسی Watch3 که با برترین مواد و نسخه‌ای باریک‌تر از حاشیه گردان محبوب در نسخه‌های قبلی، ساخته شده است در واقع هنر ساخت ساعت‌های لوکس را با راحتی استفاده در تمام مدت شب و روز تلفیق کرده است.

دیگر محصول معرفی شده در این مراسم، گلکسی Buds Live بود. این هدفون دارای سه میکروفن و واحد انتخاب صدا یا Voice Pickup Unit مجهز به Active Noise Cancelation است.

در این مراسم همچنین نسل آینده گوشی‌های تاشو، گلکسی Z Fold2، معرفی شد. گلکسی Z Fold2 دارای دو نمایشگر تقریبا بدون حاشیه Infinity-O است. نمایشگر روی صفحه 6.2 اینچ و نمایشگر بزرگ داخلی 7.6 اینچ است که هردوی آنها بزرگ‌ترین نمایشگرهای موجود در سری گلکسی فولد هستند.

در پایان این مراسم، اعلام شد سری گلکسی Note20 و TabS7 از روز 21 آگوست 2020 در برخی بازارها عرضه خواهد شد.