سرفصل‌های تازه نقش‌آفرینی رایان پارسی در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور

دور تازه‌ نقش‌آفرینی رایان پارسی در قالب همکاری با برخی شرکت‌های پی‌اس‌پی، زمینه ارتقای سطح خدمات در این شرکت‌ها و رضایتمندی بیشتر خدمات‌گیرندگان را در حوزه سرویس‌های پرداخت الکترونیکی فراهم خواهد آورد.

سرفصل‌های تازه نقش‌آفرینی رایان پارسی در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور

به گزارش روابط‌عمومی رایان پارسی، این شرکت به تازگی سرفصل‌های جدیدی از فعالیت در شبکه پرداخت و همکاری با شرکت‌های پرداخت نوین آرین و فن‌آواکارت را آغاز کرده که پیش‌بینی می‌شود این همکاری‌ها به خلق ظرفیت‌های ارزشمندی در کیفیت خدمات‌دهی به جامعه منجر شود.

ایمان اسدی، مدیرعامل رایان پارسی درباره همکاری با شرکت پرداخت نوین آرین گفت: این شرکت به تازگی سوييچ داریو پلاس، از جدیدترین محصولات رایان پارسی را برای پردازش تراکنش‌های پذیرندگان خود به‌کار گرفته است و پیش‌بینی می‌شود با استفاده از ظرفیت‌های این سويیچ تا یک سال آینده تعداد پذیرندگان این شرکت افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کند.

اسدی افزود: سوییچ داریو پلاس محدودیتی در ارایه خدمات به پذیرندگان ندارد و با اتکا به همین ظرفیت نامحدود، شرکت پرداخت نوین می‌تواند به‌راحتی برنامه توسعه‌ای خود را در دوره مدیریتی جدید، اجرا کند.

او درباره همکاری شرکت تحت مدیریتش با شرکت فن‌آواکارت نیز گفت:  پس از یک دوره همکاری موفق، رایان پارسی و فن‌آواکارت دور جدید همکاری خود را با تمرکز بر ارایه خدمات به پذیرندگان فن‌آوا کارت بر بستر فنی ارايه شده توسط رایان پارسی (سوییچ پرداخت) تحت نام تجاری داریو آغاز کرده‌اند.

اسدی ادامه داد: این همکاری تازه در حالی آغاز شده که از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد 99 بیش از 100 میلیون تراکنش از سوی بیش از 200 هزار پذیرنده شرکت فن‌آوا کارت روی سوییچ داریو به صورت موفق انجام شده است.

مدیرعامل رایان پارسی گفت:  همکاری رایان پارسی و فن‌آواکارت که امسال در حال سپری شدن ششمین سال متوالی است و استفاده از سوييچ رایان پارسی را می‌توان در ادامه ارايه این قبیل خدمات از جانب ما به فن‌آواکارت دانست که به پایداری سطح سرویس و ماندگاری پذیرندگان در این شرکت کمک شایانی خواهد کرد.
او درباره سوييچ داریو پلاس هم افزود: سوييچ داریو پلاس یک محصول 100 در صد بومی دانش‌بنیان (تحت نظر معاونت علمی فناوری ریاست‌جمهوری) محسوب می‌شود و به‌عنوان نسل جدیدی از سوییچ‌های پرداخت، توسط متخصصان ما طراحی‌ شد و با توجه به نیاز مشتری برای ارايه خدمات خاص و متفاوت توسعه داده شده است.