همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران برگزار می‌شود

نجوم

چهاردهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران بهمن‌ماه امسال به‌صورت مجازی و به میزبانی دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

نجوم

به گزارش ایسنا، دکتر رستگار زاده، دبیر کمیته علمی و رییس کمیته اجرایی این کنفرانس ملی گفت: این همایش ششم و هفتم بهمن ماه امسال در بیش از ۱۵ محور به میزبانی دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

وی به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود: ابزارهای نجومی، پرتوهای کیهانی، تابش زمینه کیهانی، تشکیل ساختارهای کیهانی، ستاره‌ها، سیارات فراخورشیدی، سیستم‌های ستاره‌ای، سیستم‌های کهکشانی، فیزیک خورشید، کیهان‌شناسی مشاهده‌ای (رصدی)، کیهان‌شناسی نظری و گرانش، محیط های میان ستاره‌ای، منظومه شمسی، نجوم رادیویی و دیگر شاخه‌های مرتبط با علم نجوم از محورهای این همایش دو روزه است.

دبیر کمیته علمی و رییس کمیته اجرایی کنفرانس ملی نجوم و اختر فیزیک ایران ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده تا ۲۵ آذر به دبیرخانه این همایش واقع در دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان ارسال کنند.


بر اساس اعلام وزارت علوم، به گفته دکتر رستگار زاده، ششمین مدرسه زمستانی انجمن نجوم ایران نیز با محوریت نجوم رادیویی هشتم بهمن، در ادامه این کنفرانس برگزار خواهد شد.

https://www.isna.ir/news/99071410629/

جذب ۱۳۲ امریه

جذب ۱۳۲ امریه

استارتاپ

استارتاپ

ماهواره

ماهواره

رشد کمی انتشار مقالات

رشد کمی انتشار مقالات

عوارض کرونا

عوارض کرونا

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه