ماسک نانو

تقویت مو با ماسک نانو هیر بیلدر

داشتن موهایی زیبا و با طراوت آرزو هر کسی است

تقویت مو با  ماسک نانو هیر بیلدر

ماسک نانو هیر بیلدر الی نایس یک ماسک و تقویت کننده قوی برای موهای شماست. شاید این نام را نشنیده باشید ولی چیزی که باید راجع به آن بدانید قدرت فوق العاده آن در ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده شما می باشد. داشتن موهایی زیبا و با طراوت آرزو هر کسی است. گاهی بر اثر دلایل مختلف به رشد و کیفیت مو صدمه هایی وارد  می شود. با وارد شدن آسیب به ساختار مو، رشد موها کمتر می شود و یا حتی شکل ظاهری مو به کلی تغییر می نماید. نانو هیر بیلدر الی نایس یکی از محصولاتی است که می تواند در بازسازی دوباره مو و تقویت آن نقش داشته باشد.

دیگر محصولات : روغن آرگان ، پودر دکلره

ویژگی های منحصر به فرد نانو هیر بیلدر

بیشتر خانم هایی که موهایشان رنگ و یا دکلره شده است از انواع ماسک های داخل حمام و یا خارج از حمام استفاده می نمایند. قطعا مصرف نکردن این نوع ماسک ها سبب می شود تا موهایی ناسالم و بی نشاطی داشته باشید. استفاده مداوم این ماسک ها گاهی باعث سردرگمی و کلافگی می شود. حتی بعضی از اوقات باید بعد از حمام از چند نوع ماسک و روغن استفاده نمود تا طراوت و شادابی را به موها بازگرداند.

با مصرف یک نانو هیر بیلدر الی نایس شما دیگر نیازی به استفاده از ماسک های گوناگون ندارید. حتی می توان گفت با نانو هیر بیلدر الی نایس دیگر لازم به بوتاکس و یا کراتین کردن موها نیست. در صورتی که یک بار از این محصول استفاده نمایید، می توانید تا دو هفته هیچ ماسک و روغنی به موهایتان نزنید. در واقع مصرف یک بار هیر بیلدر معادل با یک بار بوتاکس کردن موهای سر می باشد. نرم کردن و صاف نمودن موها از ویژگی های این محصول می باشد.

شکل 1نانو هیر بیلدر الی نایس الی نایس

در کجا می توان از نانو هیر بیلدر الی نایس استفاده نمود؟

جالب است که بدانید این هیر بیلدر تنها برای مصرف در خانه و یا سالن آرایشی نیست. از این تقویت کننده می توان هم در خانه و هم در سالن های آرایشی استفاده نمود. بعد از انجام خدمات رنگ و دکلره در صورتی که موهای مشتری یکبار با نانو هیر بیلدر الی نایس شستشو داده شود، نتیجه رنگ و براشینگ چندین برابر زیبا تر می گردد. در عین حال نانو هیر بیلدر الی نایس می تواند دوام رنگ و دکلره را نیز بیشتر نماید.

شما می توانید در خانه نیز به جای انجام هزینه های اضافی مانند خرید انواع ماسک ها و روغن ها، یکبار از نانو هیر بیلدر الی نایس استفاده نمایید. هزینه های بوتاکس و کراتینه که بسیار بالا و زیاد است هم می تواند در جیبتان بماند. متاسفانه برخی از افراد هزینه این محصولات را بسیار زیاد می دانند اما باید توجه نمود که با خرید تنها یک نانو هیر بیلدر الی نایس می توان صرفه جویی بسیار زیادی کرد. همچنین مقدار این محصول زیاد و برای مدت طولانی برای مصرف شخصی کافی می باشد. با خرید یک نانو هیر بیلدر الی نایس از الی نایس زیبایی را تجربه نمایید.

تاثیر این محصول بر روی مو چیست؟

این ماسک برای افرادی قابل استفاده می باشد که  موهای نازک، خشک و آسیب دیده دارند. بیشتر افراد بعد از انجام چند بار از فرایند رنگ مو دچار مشکلات سلامت و ریزش مو می گردند. نانو هیر بیلدر الی نایس می تواند برای این افراد بسیار خوب و کاربردی باشد. این محصول دارای ویتامین آ و ای است که کمک بسیاری را برای بازسازی و تقویت مو می کند. نانو هیر بیلدر الی نایس با فعال سازی پیاز مو و بهبود گردش خون سبب می گردد تا رشد مو به حالت قبلی برگردد. این ماسک مو دارای کراتین نیز هستند که این ماده برای تقویت مو بسیار ضروری می باشد.

هر اندازه که موهایتان به طور طبیعی بمانند سلامتی بیشتری خواهند داشت. رنگ کردن و یا استفاده از مواد دکلره باعث می شود تا موها طراوت و زیبایی خود را از دست بدهند. در هر بار دکلره و رنگ کردن موها اتفاقات بدی برای سلامت موها می افتد. بی رنگ نمودن و دکلره مو باعث می شود تا مو تمام آب خود را از دست دهد و این سبب خشکی بیش از اندازه موها می گردد. موهای خشک شکننده و آسیب پذیر هستند. در صورتی که علاقه ی زیادی به رنگ کردن موها دارید سعی کنید از بهترین مواد و افراد حرفه ای کمک بگیرید.