امکان ارسال هرگونه فایل در واتس اپ ممکن شد

پیام رسان واتس اپ در به روز رسانی اخیر خود امکان ارسال انواع فایل ها را در اختیار کاربران قرار داده است.

امکان ارسال هرگونه فایل در واتس اپ ممکن شد

واتس اپ یکی از مشهورترین و محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در بین کاربران است. این پیام رسان که از زمان شروع به کار خود تاکنون تغییرات زیادی داشته، در جدیدترین به روز رسانی خود قابلیت ارسال انواع فایل ها را برای کاربران خود فراهم کرده است. در طی چند ماه گذشته این پیام رسان در نسخه بتا خود به صوت آزمایشی قابلیت ارسال انواع فایل ها را فعال کرده بود. قرار است این قابلیت جدید در نسخه ۲٫۱۷٫۲۵۴ به صورت عمومی به کاربران عرضه شود. گفته می شود این نسخه به مرور زمان در اختیار تمامی کاربران این پیام رسان محبوب قرار خواهد گرفت. نسخه فعلی واتس اپ ۲٫۷٫۲۲۳ است.

اما در به روز رسانی این اپلیکیشن پر طرفدار قابلیت های جدید دیگری نیز ارائه شده است. از جمله اینکه با کشیدن انگشت روی آیکون دوربین در این اپلیکیشن کاربر می تواند به تمامی تصاویر و ویدیو های ذخیری شده در گالری تصاویر دستگاه دسترسی داشته باشد. در نسخه قبلی این اپلیکیشن کاربر تنها می توانست به لیستی از جدیدترین تصاویر ذخیره شده در دستگاه خود دسترسی داشته باشد. از دیگر قابلیت های جدید ارائه شده در نسخه جدید پیام رسان واتس، افزوده شدن امکان تغییر در سبک متن است. با استفاده از این قابلیت هر گاه کاربر بعد از تایپ کردن متن، برای چند ثانیه انگشت خود را روی دکمه ارسال فشار دهد، منویی برای او نمایش داده می شود که با استفاده از آن می تواند سبک های مختلف نوشتاری را انتخاب کند.

از طرفی طراحی واسط کاربری تماس ویدیویی نیز تغییر کرده است. اما یکی دیگر از قابلیت هایی که واتس اپ در حال کار کردن بر روی آن در نسخه بتا خود است، قابلیت افزودن توضیحات در گروه هایی است که روی پیام رسان واتس اپ تشکیل می شوند. با این قابلیت کاربر می تواند گروه هایی که در آن ها عضو است را از یکدیگر تشخیص دهد. این قابلیت تنها در نسخه بتا این اپلیکیشن که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است در اختیار مدیران های گروه های ساخته شده در واتس اپ قرار گرفته است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه