بدقولی اپل در عرضه آیفون جدید!

جریان از این قرار است که پرچمدار جدید اپل که OLED iPhone هم نامیده می شود امکان عرضه تعداد بسیار کمی را در بازار خواهد داشت چرا که چرا که نرخ بهره تولید در کارخانه های تولیدکننده هنوز به مرحله تولید انبوه نرسیده است.

بدقولی اپل در عرضه آیفون جدید!

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید

اخبار مختلفی این هفته راجع به تاخیر در عرضه و تولید آیفون‌های جدید از اپل منتشر شده است. دوشنبه بود که روزنامه چینی زبان Economic Daily News اعلام کرد که طبق وعده‌های قبلی تولید آیفون ۸ تا ماه نوامبر و دسامبر آغاز نخواهد شد. این پیش بینی با توجه به برای  خطوط ارتقایی سری “S” که قرار است بروز رسانی برای  iPhone 7 و ۷ Plus هم باشند نیز صدق می‌کند و این دو محصول جدید هم گویا با تاخیر روانه بازار خواهند شد.

جریان از این قرار است که پرچمدار جدید اپل که OLED iPhone هم نامیده می‌شود امکان عرضه تعداد بسیار کمی‌را در بازار خواهد داشت چرا که چرا که نرخ بهره تولید در کارخانه‌های تولیدکننده هنوز به مرحله تولید انبوه نرسیده است.

گزارش‌های قبلی حکایت از شروع تولید آیفون ۸ داشتند، دو ODM اصلی همکاری اپل Foxconn Electronics و Pegatron استارت کار را زده اند. اما گویا رتبه بندی برای تولید انبوه هنوز صورت نگرفته است.

گزارش‌های مربوط به تاخیر در تولید آیفون هر ساله رواج دارند، و نیازی به پنهان سازی نیست، اما گویا امسال این اخبار کمی‌نگران کننده به نظر می‌رسند. این نگرانی بابت مشکلات تلفیقی در بخش نرم افزار و سخت افزار مربوط به صفحه نمایش این دستگاه تازه طراحی شده است. عمده مشکلات هم احتمالا به ادغام حسگر اثر انگشت و صفحه نمایش بر میگردد.

پیش بینی دیگری نیز وجود دارد که خبر از رونمایی به موقع و تاخیر زیاد در عرضه و محدود بودن تعداد دستگاه‌های قابل عرضه در اولین سفارش‌ها حکایت می‌کنند. این پیش بینی را خبر گزاری‌هایی نظیر بلومبرگ نیز تایید کرده اند.

هفته پیش هم در خبر‌ها داشتیم که اپلی‌ها نگرانی‌های فراوانی بابت مشکلات نرم افزاری در آیفون جدید دارند که بخش عمده آن به سنسور تشخیص چهره ۳D برای دوربین این دستگاه اختصاص دارد. اخبار دیگری هم تاخیر در عرضه شارژر دستگاه و عدم همزمانی در عرضه با دستگاه خبر می‌دهند.

امیدواریم که تمامی‌این اخبار تنها حاشیه و شایعه‌هایی بیش نباشد و در موعد مقرر و قبل از سال نو میلادی شاهد حضور آیفون جدید در بازار تلفن‌های همراه باشیم.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه