رونمایی از دستبد های سلامتی جدید هوآوی

هوآوی به تازگی از دو دستبند سلامتی جدید خودش موسوم به بند 2 و بند 2 پرو رونمایی کرده است. در نگاه اول، هردوی آن ها همچون رقیبانی برای فیت بیت به نظر می رسند که قابلیت اندازه گیری ضربان قلب، سرعت، مسافت و جهت را دارند.

رونمایی از دستبد های سلامتی جدید هوآوی

یک ویژگی جدید که به این دستبندهای سلامتی اضافه شده، اندازه گیری VO2 Max یا حداکثر اکسیژن مصرفی افراد است. در واقع این گجت به کاربرانش اجازه می دهد تا بیشترین حدی که بدن آن ها اجازه ورود اکسیژن و بعد انتقال آن به اندام های مختلف برای استفاده به عنوان منبع انرژی می‌دهد، بدانند. گزارش شده که فناوری محاسبه حداکثر اکسیژن مصرفی در این دستبندها نزدیک به 95 درصد دقت دارد که بسیار قابل توجه است.
اما نسخه بند پرو 2، همان طور که از اسمش مشخص است، دارای ویژگی های خاصی است. این دستبند سلامتی از ویژگی های TruSleep و پایشگر تنفس بهره مند شده است. البته به جز این دو قابلیت، دارای حسگر GPS داخلی است تا بتواند فعالیت‌های کاربران را بهتر بررسی کند.

هوآوی بند 2 و بند 2 پرو قادرند تا حداکثر میزان 5 اتمسفر فشار را در آب تحمل ‌کنند که این موضوع باعث می شود منعی برای استفاده از آن‌ ها در استخر و حمام و یا فضاهای بارانی وجود نداشته باشد.
هنوز زمان دقیق عرضه و قیمت این دو محصول توسط هوآوی اعلام نشده است.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه